Телеграм-канал «Динамо Київ Inside» повідомив, що матч третього туру чемпіонату України «Динамо» — «Металіст 1925» відбудеться в Одесі.
«Домашній матч 3-го туру УПЛ із „Металістом-1925“. Місце проведення — місто Одеса», — йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Динамо» в першій частині сезону розглядає варіант із базуванням в Одесі, на базі «Чорноморця». Матчі Ліги конференцій кияни планують проводити в Бухаресті, тому для кращої логістики розглядався варіант, щоб частину сезону «біло-сині» провели в Одесі.
-
Юрий Романович
- Наставник
03.08.2023 08:50
Можно успокоится. Игра состоится в Киеве.
- -1
-
sashkoo Гончар
- Наставник
02.08.2023 20:42
Будулай працює на румунську контору - є сумніви?
- 0
-
Олег Киянин(Fan-777)
- Наставник
02.08.2023 17:44
Це була пропозиція будулая...Суркіс її підтримав.навіщо-невідомо всім адекватним вболівальникам Динамо...Хоча можливо-ми чогось не знаємо...наприклад що Суркіс придбав власний Petriot,який прикриває автобус клубу)))
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
02.08.2023 15:19
З Одеси до Кишинева автобусом менше 200 км. Далі літаком до Бухареста.
- 4
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 15:25
Одесу і область дуже обстрілюють, вибачте але і грати і їхати з Одеси дуже небезпечно
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
02.08.2023 15:40
Обстрілюють порти в Одеській області причому морськими дронами збивати які трудно.
- 2
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 15:56
Ви про що. По центру Одеси ракети летять - багатоповерхівки розвалені, церкву скотиняки розбили, а ви хочете щоб там відбувався футбол. А коли Ви чули, що по Ужгороду, чи взагалі в Закарпатській області, не дай Бог, щось прилітало. Ще раз Ужгород на самому кордоні зі Словатчиною - натівською країною, туди наврядчи будуть пускати ракети, бо вони можуть упасти на городи словакам, або мадярам.
- 2
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
02.08.2023 16:21
В таких випадках треба мати запасні варіанти.Йде війна і що буде завтра ніхто не знаж.
- 3
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 15:36
До Кошице з Ужгорода 100 км і Ужгород на самому кордоні (через городи і ти або у Словатчині). Та й взагалі Карпати і Закарпаття навіть нащадки рашистів -- татаро-монгольське іго не змогли затронути.
- 0
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 15:03
Тобто якщо їхати автобусом з Одеси до Бухаресту 600 км (7 годин) і наряжати себе на небезпеку як граючи в Одесі, так і їхати по дорозі, яка обстрілюється з балістики (проти якої ППО не зовсім працює).
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
02.08.2023 15:00
В Одесі безпечніше, ніж в Києві? Бредове рішення!
- 1
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 15:23
Грати у Києві безпечно, але ж Києва до Ужгорода 800 км - 10 год автобусом
- 1
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 14:58
Я напишу, а Ви передайте привіт...
- 0
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 14:50
Тільки що передивився по карті з Одеси до Бухаресту 600 км, а з Ужгорода 770, не вже лишніх 170 км (комфортабельний автобус цю відстань подолає за півтори години) і головне безпека людей!!!
- -2
-
Ба вовна
- Старожил
02.08.2023 14:43
Дивне рішення. Чи не зручніше було б в Західній Україні базуватись і звідти через кордон та літаком потім хоч до Бухаресту хоч куди. Зрештою там більшість команд УПЛ базуються тож і на виїзні матчі було б поруч. Бо з Одеси може до Бухаресту буде зручно, але в УПЛ значно більше матчів провести треба буде і ця логістика буде складнішою. Та і у разі потреби обміняти гостьовий на домашній матчі було б простіше домовитись. А в Одесу нікого не вмовиш зараз поїхати.
- -4
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 13:55
То Дніпро грає в Ужгороді, а ДК нічого не боїться, буде в Одесі грати???
- -2
-
Мирослав Костирко(kme)
- Наставник
02.08.2023 14:26
І при чому тут УАФ? Це клуб (Суркіс, Луческу, ...) вибрав такий домашній стадіон. В УАФ своїх гріхів вистачає, не треба ще приписувати їм чужі.
- 4
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 14:49
Може Ви й праві, але ж тільки що передивився по карті з Одеси до Бухаресту 600 км, а з Ужгорода 770, не вже лишніх 170 км (комфортабельний автобус цю відстань подолає за півтори години) і головне безпека людей!!!
- -2
-
Олександр Кучад
- Эксперт
02.08.2023 15:03
Літаком з Бухареста до Кишиньова, а потім 183 км автобусом до Одеси.
- 1
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 15:47
Грати і їздити біля Одеси дуже небезпечно, у любий момент може прилитіти. Ти паче п..здоваті кацапи можуть і по Кишеневу бахнути (типу звільняти Придністровья) і ніхто з інших країн не заступиться, а от по Ужгороду і заципити натівську Словатчину -- це вже може бути відповідь
- 1
-
Олександр Кучад
- Эксперт
02.08.2023 15:58
В Україні війна.
- 1
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 16:03
До Кошице з Ужгорода -- 100 км (1 година автобусом) і Ужгород на самому кордоні зі Словатчиною. А з Кошице до Бухареста 40 хв літаком.
- -3
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 16:05
По території Словатчини свинособаки запускати ракети не будуть. А от по Одесі і по дорозі з Одеси до Кишинева -- може бути все що завгодно.
- -2
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 15:15
Мені здається що у І.Суркіса якісь непорозуміння з УАФ (як варіант через незгоду на єдиний пул в ТВ), можливо ДК не дають згоду грати в Ужгороді. Може бути все що завгодно.
- -2
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 13:51
Це лише ми вболівальники знаємо, що Одесу щодня бомблять із усіх видів зброї??? Що там зараз дуже небезпечно, як і в Дніпрі, і Харькові.
- -2
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 13:49
Та в Ужгороді б зіграли, де безпечно на 99%, а там і логістика будь-куди зручна...
- -2
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
02.08.2023 13:45
А базуватись на Західній Україні (Рівне, Луцьк) де є інфраструктура, стадіони і бази, більш-менш спокійні регіони і грати у Польщі, то таке не розглядалось?! Головне Луческу слухати і йому догодити... :( Ну просто дивуєшся рішенням Суркіса... :(
- -1
-
SVG SWG(svg)
- Наставник
02.08.2023 13:58
Ні у Рівному і Луцьку не так безпечно, як в Ужгороді.
- 1
-
Igor Korneev(igorgamer)
- Эксперт
02.08.2023 13:42
З огляду на останні події і постійні обстріли Одеси і регіону - ну дуже необдумане рішення! :(
- 2
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
02.08.2023 13:07
И всё же есть факторы, которые способны повлиять на принятые решения футбольных функционеров.
- 2