Гавр — Брест — 1:2. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

Теми:
Брест, Гавр, Чемпионат Франции
Чемпионат Франции Гавр Франция Брест Франция 20 августа 2023 в 16:00

20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і Брест (Франція).

Гавр - Брест - 1:2. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 2-й тур

Гавр (Франція) — Брест (Франція) — 1:2 (0:1)
Голи: D. Кузяєв (52) — дель Кастільо (28), Ліліан Брассьє (56)

Предупредження: М. Камара (47), A. Camblan (89)

Огляд матчу Гавр — Брест:

У напруженому поєдинку Ліги 1 між командами «Гавр» і «Стад Брестуа 29» на стадіоні «Осеан» на вболівальників чекав захопливий матч, який продемонстрував майстерність і цілеспрямованість обох команд на полі. За рахунку 0:1 на користь «Стад Брестуа 29» у перерві гра не була нудною на події, а рахунок 1:2 в основний час показав, наскільки напруженою була боротьба. Перша подія, що заслуговує на увагу, сталася на 28-й хвилині, коли гравець «Стад Брестуа 29» Р. Дель Кастільо забив гол, забезпечивши своїй команді першу перевагу в рахунку. Цей гол надав впевненості гравцям «Стад Брестуа 29» і задав тон першій половині зустрічі. Однак «Гавр» не заспокоївся і продовжував чинити опір. На початку другого тайму «Гавр» зробив заміну: Ж. Казимир був замінений на С. Грандсіра, щоб надати команді нових сил. Незабаром після цього, на 47-й хвилині, жовту картку отримав гравець команди «Стад Брестуа 29» М. Камара, що свідчить про фізичне напруження та інтенсивність гри. Гавр блискуче відповів на 52-й хвилині, коли Д. Кузяєв забив гол, вирівнявши гру — 1:1. Цей гол знову запалив уболівальників і змінив хід гри на їхню користь.

Однак у «Стад Брестуа 29» були інші плани: всього через чотири хвилини, на 56-й хвилині, Л. Брасьє забив вирішальний гол у ворота «Стад Брестуа 29», знову вивівши свою команду вперед. Гол продемонстрував стійкість і вміння команди використовувати свої можливості. Потім обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади і залучити гравців, здатних вплинути на гру. На 60-й хвилині «Стад Брестуа 29» випустив на поле М. Сатріано і С. Муні, а «Гавр» замінив Н. Аліуї, А. Логбо, І. Сумаре та А. Жужу з 66-ї по 67-му хвилину. Ближче до кінця матчу «Стад Брестуа 29» зробив останню заміну: на 70-й і 83-й хвилинах з’явилися Х. Маньєтті та Р. Дель Кастільо відповідно. У відповідь на це «Гавр» ввів у гру А. Туре на 84-й хвилині. В останні хвилини матчу спалахнули пристрасті, внаслідок чого на 89-й хвилині жовту картку отримав гравець «Стад Брестуа 29» А. Камблан. У підсумку «Стад Брестуа 29» утримав перевагу і здобув перемогу з рахунком 2:1. Матч продемонстрував талант і конкурентоспроможність обох команд, а напружена атмосфера на стадіоні Stade Océane додала видовищності. Вболівальники залишали стадіон, задоволені якістю показаного футболу і з нетерпінням чекаючи наступного матчу між цими рівними за силами командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Гавр, Марсель — Брест.