Монако — Страсбур — 3:0. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

Теми:
Монако, Страсбур, Чемпионат Франции
Чемпионат Франции Монако Франция Страсбур Франция 20 августа 2023 в 20:00

20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Страсбур (Франція).

Монако - Страсбур - 3:0. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 2-й тур

Монако (Франція) — Страсбур (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: Мінаміно (20), Мінаміно (36), Бен Йеддер (58)

Предупредження: Олександр Головін (35), Мохамед Камара (47), Жан-Рікнер Бельгард (86)

Огляд матчу Монако — Страсбур:

У нещодавньому матчі Ліги 1 на стадіоні «Стад Луї II» «Монако» здобув перемогу над «Страсбуром» у довгоочікуваному поєдинку. «Монако», продемонструвавши вражаючу гру від початку і до кінця, здобув переконливу перемогу над суперником із рахунком 3:0. Від самого початку гри «Монако» продемонстрував свою майстерність в атаці, чинячи потужний тиск на оборону «Страсбура». Не минуло й кількох хвилин, як на 20-й хвилині Такумі Мінаміно забив гол, забезпечивши «Монако» перевагу. Однак радість «Монако» швидко змінилася занепокоєнням: на 35-й хвилині Олександр Головін отримав жовту картку, що означала першу осічку в матчі. Однак ця невдача виявилася тимчасовою, оскільки Мінаміно вкотре продемонстрував свій талант, забивши другий гол у матчі на 36-й хвилині, збільшивши перевагу «Монако» до 2:0. Після домінуючого першого тайму команди вирушили в роздягальню, контролюючи гру «Монако». «Страсбур» намагався знайти свій ритм гри в атаці та не зміг створити загрозу воротам «Монако». Другий тайм розпочався аналогічно: «Монако» диктував темп гри і нав’язував свою волю «Страсбуру». На 58-й хвилині Віссам Бен Єддер приніс Страсбуру ще більше страждань, забивши третій м’яч у ворота «Монако» і фактично оформивши перемогу. Обидві команди зробили заміни, намагаючись переломити хід гри.

На 59-й хвилині у складі «Страсбура» замість Анжело з’явився Л. Мотіба, а замість Д. Бакви — К. Гамейро. Монако також здійснив зміни, замінивши М. Камара на Е. Матазо на 69-й хвилині та Головіна на К. Діатта на 79-й хвилині. Зміни привнесли в гру свіжі сили і нові стратегії, але «Монако» продовжував домінувати. На 79-й хвилині «Страсбур» зробив чергові заміни, замінивши І. Дукуре на І. Сіссоко і Т. Делейна на М. Сеная, сподіваючись врятувати хоч щось у матчі. Однак оборона «Монако» залишалася непохитною, не даючи супернику можливості забити гол. Ближче до кінця матчу напруга зросла, що призвело до жовтої картки гравця «Страсбура» Ж. Беллегарда на 86-й хвилині. На 88-й хвилині «Монако» зробив останню заміну: Д. Закарія вийшов замість К. Маціми, а К. Енріке — замість І. Якобса. З фінальним свистком «Монако» відсвяткував заслужену перемогу над «Страсбуром» із рахунком 3:0. Матч продемонстрував майстерність «Монако» як в атаці, так і в обороні, підкресливши їхнє прагнення посісти міцне місце в турнірній таблиці Ліги 1. Хоча дата, час і тур матчу не називаються, очевидно, що «Монако» був у чудовій формі, показавши видатну гру і порадувавши своїх уболівальників на «Стад Луї II». По ходу сезону буде цікаво подивитися, чи зможе «Монако» зберегти свою перевагу і поборотися за вищі нагороди в непростій Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Монако, Страсбур — Тулуза.