У четвер, 31 серпня, у матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації Ліги конференцій київське «Динамо» з рахунком 0:1 поступилося в гостях турецькому «Бешикташу» і за сумою двох зустрічей (2:3, 0:1) вибуло з турніру. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера української команди Мірчі Луческу.
— Через багато років ви повернулися знову на стадіон «Бешикташа». Як вам атмосфера?
— Так, дійсно, мені сподобалася атмосфера на стадіоні, вона неймовірна. Але я теж вклався в цей стадіон протягом свого дворічного контракту з «Бешикташем».
— Абубакар, забивши гол, підбіг до вашої тренерської лавочки...
— Я не знаю, чому так сталося. Але це свідчить про його вихованість, освіченість.
— Яка тактика у вас була на матч?
— Загалом, на два тайми в нас були різні тактики. У першому таймі ми грали по-одному, у другому — по-іншому. «Бешикташ» відкрив рахунок, і після цього його досвідчені гравці втримали потрібний результат. Після пропущеного гола наші футболісти, вихованці динамівської академії, повинні були віддати всіх себе заради результату, але знову припускалися помилок в обороні.
— Ви добре знаєте турецьку лігу. За двома матчами, зіграними з «Бешикташем», що можете сказати про команду?
— Я не обговорюю чужі команди. «Бешикташ» витратив багато грошей, у його складі виступають досвідчені гравці, і в цьому плані нам конкурувати з ними дуже важко. Але я пишаюся своїми гравцями, навіть із таким сильним суперником вони зіграли гідно і представили свою країну на міжнародній арені.
"Я не можу покинути команду в такий складний для неї час".. Та подінься ти з неї нарешті! Задовбав...
-
uri rozenberg(uwara)
- Наставник
04.09.2023 13:10
Старик совсем совесть потерял! Если была.
- 0
-
VA- UA(vladimirDK1927)
- Эксперт
03.09.2023 15:44
Все нормально,мужики! вболіваєм за Ниву Бузова,там хлопці в футбол грають. Я в школу ,в Бузовій, ходив 2,5 роки,з якої потім суркіси бордель зробили. Ниву,в Прем'єр Лігу! Може це і жарт,але задумуюсь після 60 років вболівання за Динамо.
- 0
-
Влад Петрак
- Опытный писатель
03.09.2023 10:46
А все таки Блохін мав рацію...плюнули в саме сердце вболівальникам і історії Динамо...і ніякої реакції !
- 0
-
leivfy
- Старожил
02.09.2023 19:27
Думав гірше не буває. Виявилось, що не то що буває, а вже Є.
- 0
-
Андрей
- Начинающий писатель
02.09.2023 18:01
Якщо нема позитивного результату,то хоч десять разів "достойно".Повний провал еврокубковго сезону навіть найнижчого рівня..
- 0
-
Сергей ака(Adrik)
- Опытный писатель
02.09.2023 16:38
Моя думка - програли бо нема грошей на поїздки в дешевому турнірі, шкода але король зараз голий і треба нового власника, це можливо тільки при банкрутстві Суркісів.
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
02.09.2023 16:36
А я думав, що він скаже "Прощай!"... Адже, якщо не помиляюся, умовою його залишення на посаді висувалося проходження у груповий турнір. Проходження "накрилося мідним тазом". Тепер що - і відставка старого маразматика також "накрилася"? Він всім, чим може, буде триматися за цю останню можливість отримувати хороше бабло, сміючися з недотеп-власників, і сам ніколи не піде. Сурки, у вас хоч "мізер" гідності є? До чого ви довели Динамо? Вас проклянуть усі вболівальники клубу... Такої ганебної гри на всіх фронтах ще не було ніколи - напевно, за всю його історію. Були злети, були прикрі падіння, але такої відвертої ганьби і безнадії не було ніколи. "Прокиньтеся"! Чи, може, в цьому (тобто знищенні Динамо) і полягає ваша "місія"?
- -1
-
Garry
- Наставник
02.09.2023 12:37
По любому, рыба гниёт с головы. И я не имею в виду Луческу.
- 0
-
Ramon Santos de Garsia
- Начинающий писатель
02.09.2023 10:31
Якщо Мірча після всього залишиться в клубі - це буде плювок в історію клуба та в усіх вболівальників
- 0
-
Свідок Динамівських сердець
- Наставник
02.09.2023 08:21
Будемо відвертими, для Динамо зараз всі суперники дуже сильні.
- 0
-
Fan Dynamo
- Наставник
01.09.2023 22:30
За Циганкова радісно. Ще не пізно для себе втік з цього болота.
- 0
-
Анатолій Гайденко(Anatgay)
- Начинающий писатель
01.09.2023 22:05
Я був задоволений коли Суркіси запросили Луческу (дуже якісний європейський коуч). В мене тоді була тільки одна пересторога: щоб Луческу у нас не побудував "бразільського царства". До вчорашнього матча я вважав що він на своєму місті. Питання по вчорашній грі: що хотів Луческу? Яким чином Київ повинен був перемогти? Коли я спостерігав за першим дуже кволим таймом я вважав. що коуч все разрахував і в другому таймі ми порвем Бешикташ. Но вийшло що за всю гру ми провели тільки одну гостру атаку (Волошин) і виконали один нормальний удар (Ванат).Велике питання по замінам Луческу на 80хв - дуже своєчасно.
- 0
-
Ramon Santos de Garsia
- Начинающий писатель
01.09.2023 20:36
Повний треш. Таке враження, що футболісти панічно бояться грати - головне одразу віддати мʼяч. Розпасовочки в спартаківському стилі часів срср, гра на воротаря або назад на партнера.. Що це взагалі?
- 0
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
01.09.2023 20:51
Розпасовочки, тому що бояться втратити м*яча. Щоб втримати м*яча, потрібно мати якийсь технічний арсенал. А його немає. Є трохи фізики і все...Всі давно помітили . що гра Динамо якась примітина. Немає ніякої фантазії. Навіть стандарт давно ніхто не розігрував якось *нестандартно*. Є звичайна сіра маса. І якби не буква Д на футболці, то можна подумати, що це якийсь Минай.
- 0
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
01.09.2023 20:34
При чому ткт *дідо*? Він що, заставить Попова грати ногами , а не руками чи з Сироти зробить захисника? Ми весь час повторювали, що останні роки рівень гравців Динамо дуже низький . А нинішні взагалі дебіли. Інколи такі рішення приймають, що в голові не вкладуються. А за Суркісів і говорити не хочеться. Ці люди давно втратили совість.
- -1
-
VA- UA(vladimirDK1927)
- Эксперт
02.09.2023 10:58
Якщо він не може заставить Попова грати ногами,а з Сироти не може зробити захисника,то тоді для чого він потрібний. Чи в нас так, гравці самі по собі,а тренер окремо від команди? зеніт,спірна Туреччини вигнала цього маразматика практично від разу і тільки наш,найвеличніший президент,буде держати його до самого кінця,бо вони варті один одного- одне тупе,в другого старчеський маразм....
- 0
-
Влад Петрак
- Опытный писатель
01.09.2023 20:26
Затрахали , гавнюки всі , стидоба і бездарі, чому їм не видають повістки,що за Каста така,м'ячика катати, а країну захищати ні-ні в окопи.Разом ,так разом нищити ворога!
- 1