Часи змінюються, а тренери донецького «Шахтаря» стабільно «співають» одну й ту саму пісню про суддівство в разі незадовільних результатів своєї команди. Зберігає славні традиції цього клубу і нинішній наставник «гірників» Патрік ван Леувен. Після вчорашнього матчу з львівським «Рухом» (1:1) він не став брати на себе відповідальність за цей результат, як мав би зробити будь-який головний тренер, а просто звалив усе на арбітра зустрічі.
«Мої емоції змінилися після рішення арбітра видалити Ракицького. Такий арбітр не повинен бути на полі. Не можна давати червону картку за це. Це чистий підкат. Підкат, після якого спочатку була гра в м’яч. Це бачили всі. Я розумію своїх колег, які говорили, що арбітри в попередні роки робили те саме.
Гра була зруйнована рефері. Робота гравців і тренерів стає значно складнішою, коли є такі арбітри.
Усе ж я думаю, що ми оборонялися добре, створювали можливості. Була хороша комунікація між Зубковим і Бондаренком, а також Судаковим. Хороший момент був також, коли не зарахували наш другий гол», — наводить слова ван Леувена телеграм-канал «УПЛ ТБ».
А то вот это - здесь вижу когда мою команду обижают, а здесь НЕ вижу кагда отменяют гол Руха из-за несуществующего офф-сайда.
-
Сергей Смирнов(Cishe)
- Опытный писатель
24.09.2023 17:18
Ван Леувен никак не может довести Шахтер до уровня Шахтера Йовичевича и старается отмазаться Но, как говорится, плохому танцору всегда что-нибудь мешает! Воистину, конспекты Луческу - БЕССМЕРТНЫ !!!
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
24.09.2023 16:33
Вот уже и ван Леувен стал "шавкой"!
- 1
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
24.09.2023 13:42
Гра Шахтаря не вразила. Дві контратаки за перший тайм, одна з яких результативна. І все!
- 2
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
24.09.2023 12:34
в АПЛ за такие комментарии тренера отправляют остыть на матч-другой.
- 2
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
24.09.2023 12:24
Монзуль удалила Буяльского на 7-й минуте матча за меньший подкат.
- 1
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
24.09.2023 13:44
А как Забарного удалили за подкат. Он чисто играл в мяч, но не повезло: нога наскочила на мяч, подскочила от мяча вверх, и соперник на неё наткнулся. Все было случайно, без умысла, но легче ли от этого сопернику?
- 3
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
24.09.2023 12:05
Надо бы с этими подкатами разобраться серьёзно. Не так давно чистым считался только тот, когда мяч выбивается защитником практически без контакта с ногами соперника. Это правило часто нарушалось, но судьи закрывали глаза, если соперник оставался на ногах, либо контакт был незначительным и игрок падал, спотыкаясь о выставленную ногу защитника.. Потом стали играть, не глядя на ноги атакующего. "Он сначала сыграл в мяч!" Да, но мгновением позже просто оторвал ноги сопернику. Так судят сейчас и всё опять отдается на откуп арбитру. Совершенно забыли о том, что во время подката одна опорная нога обороняющегося должна быть на земле. Сейчас же подкаты часто выполняются в прыжке или делаются "вперёд обеими ногами." Одно дело если нападающий спотыкается о ногу защитника, другое, когда он (как и в случае с Ракицким) чуть касается мяча, зато потом всей силой инерции бьёт по ногам атакующего, буквально ломая кости. Сами судьи виноваты в этом "он сначала сыграл в мяч." А что после касания мяча? Оторванные ноги? За такие подкаты нужно реально удалять с поля, а не свистеть нарушение. И делать это не только с Ракицким, а с любым защитником, который выполняет этот приём с ударом по ногам атакующего. Это напоминает обычный снос, с той лишь разницей, что перед сносом защитник слегка дотягивается до мяча и касается его. Разве после этого снос перестает быть сносом?
- 5
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
24.09.2023 11:28
Правильно сказав, що суддя видавив нічию. ВАР повинен був зараховувати гол і була б поразка шахтьора.
- 3
-
несерьёзный Лимонович
- Наставник
24.09.2023 11:00
Голландца можно понять. Только начал получать нормальные деньги, а тут такая непруха.
- 3
-
Томек Богданов(Tomar)
- Эксперт
24.09.2023 10:27
Да, такого удаления я не видел, в книгу Гиннеса стоит занести. Думал, Романов неподкупный, но в паре с Козиком выдали шедевр. Скоро начнется подобное с Рухом, потом с остальными соседями.
- -14
-
serge1717 Gouz
- Опытный писатель
24.09.2023 10:48
у шахтарі вже грав бразилець із Югославії після подібного підкату і відірваної ноги. спитайте у нього чи правий ракіцький?
- 9
-
alex 69
- Наставник
24.09.2023 15:11
І хто ж Романова з Козиком купив?
- 1
-
argon
- Наставник
24.09.2023 09:35
100% - красная, мяч выносился вместе с ногами соперника, была опасность нанесения травмы
- 9
-
Yuriy(ExplorerYG_fkDK)
- Эксперт
24.09.2023 09:21
От себя скажу, что готов подарить очки голландцу, для улучшения зрения
- 10
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
24.09.2023 11:30
Не треба йому окуляри, піде з шахтьора і зір покращиться.
- 3
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
24.09.2023 09:01
согласен, ничья на совести судьи. Кроты при нормальном судействе проиграли бы.
- 8
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
24.09.2023 08:58
С красной явный перебор. Единственное нарушение в подкате это высоко поднятая нога. Максимум жёлтая. Как сложилась игра, не будь красной, ответа нет. Но по нарезкам, которые смотрел, Рух до удаления выглядел лучше, хотя проигрывал.
- -4
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
24.09.2023 11:31
Так високо піднята нога і є обтяжуючою обставиною.
- 3
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
24.09.2023 08:54
Луческу, передай Патріку свою шапочку!
- 1
-
Сергей Рудник(odessa73)
- Наставник
24.09.2023 08:40
Пане Патрік ван Леувен це скоріш за все ви щось перепутали. По вашим словам слід розуміти,якщо гравець мізинцьом зацепив мяч то це перше зіграв в мяч?а ні ,скажу по другому,якщо я протів вас зпершу зіграю в мяч а другою ногою зломаю вам ногу то все буде считатись в межах правил?як вам такий розвиток?приємно буде вам?ви як тренер взагалі в повторі дивились епізод з Ракіцьким?то подивіться зпочатку ніж критикувати судью,Романов на 100% правий,після такого підкату Ракіцького,футболісту Руха ну просто повезло,ооо вибачте що епізод не закінчився переломом,там щей дискваліфікація як мінімум на 2-3 ігри має бути.
- 6
Ще коментаріРух створив значну кількість моментів, але щось заважало: то м’яч попав у перекладину, то незначний офсайд, то просто невміле розташування атакувальних гравців у штрафному майданчику - не йшли на ближню штангу, не замикали дальню. Рух міг виграти, але треба працювати над майстерністю.
Що стосується видалення - Ракицький мало ногу не відірвав Квасниці. Цікаво, Патріку ван Леувену часто ноги відривають?!
А Ракицкий умышленно делал подкат с "протяжкой". Кваснице потом еще мед. помощь оказывали.
Еще две-три такие игры, и его выгонят.
А то вот это - здесь вижу когда мою команду обижают, а здесь НЕ вижу кагда отменяют гол Руха из-за несуществующего офф-сайда.