«Навіть шкода Димитрієвські», — Артем Франков після матчу Україна — Північна Македонія

Теми:
Сборная Украины, Сборная Северной Македонии, Евро-2024

Відомий український журналіст Артем Франков висловився за підсумками матчу відбіркового циклу Євро-2024 Україна — Північна Македонія (2:0), який відбувся вчора в Празі.

Артем Франков

«Повинно ж і нашій збірній іноді везти! А хоч би й на ім’я Атанасов і його рикошетний партнер... (про перший гол збірної України, — прим.ред.)

Навіть шкода Дімітрієвскі (Столе Дімітрієвскі, — воротар збірної Північної Македонії, — прим.ред.) — скільки ж разів він виручав! Але це — наша перемога. Ура! У суперника були шанси тільки в першому таймі, у другому ми зобов’язані були пару штук кинути. По гарячих слідах подумав — ну про що тут відео писати; молодці і красені — ура, чи що, прокричати для Інсти?!)))», — написав Франков у своєму телеграм-каналі.

Автор: (shurik)

Статус: Наставник (1245 комментариев)