Коментатор MEGOGO Сергій Лук’яненко прокоментував слова захисника національної команди Віталія Миколенка, який запропонував критикам збірної України «вийти, зіграти і показати, як треба».
«Щось я вчора пропустив висловлювання Віталія Миколенка повз себе. А зараз сиджу в шоці. Звісно, як можуть простолюдини дозволяти собі розкривати рота в бік величних футболістів? Ми можемо лише, якщо їхня ласка, мовчки дивитися матчі. Звісно, без жодної тіні сумніву у тому, що ці атлети, подаровані нам з небес богами, грають безпомилково.
І якщо вже вони зіштовхуються з проблемами, то лише задля того, щоб продемонструвати незламність свого духу, яка буде потім оспівана в легендах про велику битву зі славетними лицарями-хрестоносцями.
І очевидно, коли суперник, який є „дійсно дуже хорошою командою“, забиває сам собі, а потім безглуздо порушує правила у власній штрафній, то це аж ніяк не причина припускати, що цей суперник слабкий. Ні, це виключно „хороша реакція“ величних Футболістів на пропущений м’яч.
І, зрозуміло, не було причин у простого люду переживати за результат, адже величні футболісти ж забили ще й третій. Змилувалися над своїм народом, закрили матч не на 90+5, як з нащадками великого Олександра Македонського, а вже на 85-й.
І не може простий люд ображатися на величних футболістів за зухвалу реакцію на критику. Оскільки права на критику не має. У божество можна лише вірити, молитися на нього. І аж ніяк не сумніватися в тому, що дотики до м’яча великих футболістів є воістину магічними.
Тому приношу вибачення за мої дописи про те, що ми погано грали проти Мальти. Мбонг, який забив на 12 хвилині, а також Гіллом’є, який на 45-й влучив у поперечину, попутали мене. Согрішив. Каюся.
P.S. з повагою ставлюся до футболістів, але натомість, думаю, всі ми заслуговуємо того ж», — написав Лук’яненко у своєму телеграм-каналі.
Тобто ти, коментатор, повинен бути зваженим та професійним якщо вже взявся коментувати.
Поважай свою професію, поважай професію інших.
Якщо бажаєш нести пургу та так що б нічого тобі за це не було - коментуй дома сам для себе.
-
Clermont Ferrand(clermon)
- Наставник
20.10.2023 19:05
По перше, не тикай, по друге, я особисто коментаторів не слухаю, а в третє, шо таке "нести пургу", це ось зараз, чи взагалі? А в четверте, Миколенко в АПЛ обнулився повністю і є в цей час найслабшим гравцем в основному складі збірної України
- -1
-
samko samko(samko1)
- Начинающий писатель
20.10.2023 09:19
- 1
-
misha pevzner(mishap.51)
- Наставник
20.10.2023 08:52
Вспомнилось.В середине 90-х,ехал домой в машине и включил радио на иврите.Шёл матч израильтян с турками.Иврит я знал тогда плохо (да и сейчас не блещу) и о ходе матча догадывался по тону комментатора.И,вдруг с радио полились знакомые по Союзу слова на русском (за эти слова у меня был бан,позавчера). Оказалось,что израильтяне пропустили гол и комментатор "радовался".
- 0
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
20.10.2023 08:44
"Каждий мнит себя стратегом, видя бой со сторони"(с). Не думаю, що Миколенко навмисно грає погано. Не думаю, що Миколенко не бажає грати краще. Думаю, що коментар Миколенка не мав на увазі критикувати критиканів. Просто він своїми словами передав вираз "Не стріляйте в пианиста, он играет, как умеет". А хейтерам Віталія пропоную озирнутись на своє "брєвно в глазу".
- 0
-
Феликс Ушеренко(Filimon)
- Опытный писатель
20.10.2023 08:13
Непонятно, зачем некто написал эту статью? Кому это помогло?
- 1
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
20.10.2023 10:42
Ну как это зачем? Кто до этого знал о таком комментаторе как Лукьяненко? Ну, родители...Ну, коллеги...
- 1
-
Roman Dynamo(Roman-Dynamo)
- Старожил
20.10.2023 06:47
Цей Лук'яненко хоть сам зрозумів що понаписував
- 2
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
20.10.2023 09:50
Нет
- 0
-
S.Konon
- Читатель
20.10.2023 06:43
Вважаю, що в Україні немає гідного коментатора. Балакають а не коментують. А що до автора цього словесного поносу, я вважаю що він ох..ел. Гнати треба таких великих.
- 0
-
Georgiy Nikolaev(G_Nikola)
- Наставник
20.10.2023 00:00
Цією фразою коментатор хотів сказати: "Як можуть ці недофутболісти щось відповідати їх величності коментаторам і вболівальникам".
- 7
-
Maxwell Johnes
- Наставник
19.10.2023 23:25
Если бы ты, чудо-комментатор, был хоть на треть таким же профессионалом, как Миколенко, этот поток можно было бы разбирать и оценивать. Но, увы.
- 1
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
19.10.2023 23:01
Я тоже выключаю звук )))))
- 4
-
Сергеич 55
- Наставник
19.10.2023 22:29
Сделаю скидку на возраст комментатора. Понятно, что Миколенко отвечал кому-то из бывших футболистов, тренеров и прочих профессионалов за критику последней игры сборной, которая долетела до его ушей. Причем здесь болельщики? Он же всерьез не предлагал условному Петру Ивановичу или Сереге из телебудки выйти и показать, как надо... Но комментатор по молодости решил взбодрить заскучавшую публику. Получился пшик.
- 4
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
19.10.2023 21:45
В Мегого такі класні коментатори, що всі матчі збірної України дивлюся з вимкненим звуком
- 5
-
Черкаський вареник
- Наставник
19.10.2023 20:51
Я думаю ми можемо говорити що ми думаємо,коментатор і футболісти зазвичай говорять те що від них хочуть чути але якщо хтось щось сказав не так не потрібно на цьому зациклюватись і розводити демагогію про великих і маленьких
- -2
-
Вячеслав Василенков(VENIN)
- Наставник
19.10.2023 20:30
Автору статті бажаю краще вчити географію.
- 8
-
Maxwell Johnes
- Наставник
19.10.2023 23:27
Что Вы? Комментатору? Учить? Факт? Зачем, "извозчик довезёт".
- 4
-
Clermont Ferrand(clermon)
- Наставник
20.10.2023 19:59
Це Ви так вважаєте, а спитайте майже любого мешканця цієї Македонії, так вони ледь-ледь не виводять свій родовід від самого Олександра
- 1
-
Kostiantyn Hoholenko
- Читатель
19.10.2023 20:13
Ого, оце новий рівень спортивної журналістики - коментатор MEGOGO Сергій Лук’яненко поговорив з голосами у своїй голові.
- 8