Донецький «Шахтар», обігравши сьогодні бельгійський «Антверпен» (1:0) у 5-му турі групового етапу Ліги чемпіонів, забезпечив собі вихід у весняну частину єврокубків нинішнього сезону.
Наразі «гірники» посідають 3-тє місце в групі «H» і нижче цієї сходинки вже не опустяться, оскільки за тур до завершення групової стадії «Антверпен», який йде четвертим, відстає від донецької команди на 9 очок. Це означає, що «Шахтар» уже гарантував собі вихід у плей-оф Ліги Європи.
При цьому «Шахтар» зберігає і шанси на вихід у плей-оф Ліги чемпіонів. Але тут усе залежить від того, як сьогодні в 5-му турі зіграють «Барселона» і «Порту», а також від результату матчу заключного туру «Порту» — «Шахтар».
Поточне турнірне становище в групі «H» Ліги чемпіонів:
1. «Барселона» — 9 очок (4 матчі)
2. «Порту» — 9 (4)
3. «Шахтар» — 9 (5)
4. «Антверпен» — 0 (5)
-
Павел Pavel58(pavel58)
- Эксперт
29.11.2023 14:40
Нежданчик ... Но как говорится очки в копилочку , за что Шахте безусловно -респект !
- 1
-
Здесь Динамо! Здесь!
- Наставник
29.11.2023 09:33
А що там, фанєрна попа не тріснула, ніхто не чув?)))
- -2
-
сергей полонский(sergeylwow)
- Эксперт
29.11.2023 13:57
Ви про що, чи про кого?
- -2
-
Шурлок Полмс Елкин
- Наставник
29.11.2023 14:28
Він мабуть вчора був за Юру , а ми за всю Україну
- 0
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
29.11.2023 00:38
Мыкола Несенюк расстроится , как одинокая пыльная большевистская гармонь из клуба Строительно Монтажного Управления
- 4
-
Vadim
- Эксперт
29.11.2023 09:54
??))))
- 1
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
29.11.2023 22:28
Он при каждом удобном случае вспоминает работу в СМУ и то как он организовывал футбольные змагання
- 2
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
29.11.2023 00:11
Судячи з мінусів, то лугандони повилазили з нір і куражаться. На добраніч їм бажати не треба, бо ці ледащі створіння будуть завтра відсипатися після бояришнікової ночі. Всім киянам надобраніч
- -19
-
Serhii Tolmachov
- Опытный писатель
29.11.2023 09:14
Ти Чи не похмелився,Чи й без алкоголю такий йопнутий?
- 8
-
Здесь Динамо! Здесь!
- Наставник
29.11.2023 09:34
Такий)))
- 4
-
Epitaph , King Crimson (Перевертун)
- Эксперт
28.11.2023 23:46
у Динамо на одного конкурента у боротьбі за чемпіонство в чемпіонаті України стало менше))
- 0
-
Vlad Podolsky(Misu)
- Наставник
28.11.2023 23:38
Милан жалко, так как могли срочно псж обойти . Как точне справедливо. И Париж обыграли и сейчас Париж проигрывает.
- 5
-
Шурлок Полмс Елкин
- Наставник
28.11.2023 23:36
Дуже сподіваємося на те , що в останньому турі Барселона заб'є чотири голи , а Антверпен не спроможеться хоча б на один.
- -1
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
29.11.2023 00:04
Та що ви таке кажете? А спартаківські 1-18 згадувати не вигідно?
- -11
-
Шурлок Полмс Елкин
- Наставник
29.11.2023 00:16
На щастя не тільки общепіт не спромігся на нуль пунктів у графі завойованих очок .
- 2
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
29.11.2023 00:23
Я більше люблю згадувати днанєтскіє 0-7 від Баварії, та 0-10, по сумі двох матчів від Менхендбаладгаха. Для київського сайта - це логічно. Як вас знищувала Аустрія 1-5. Було круто. Тімішоара. Знаменитий матч на бамбас-арєнє з Вікторією Позень, в лютому 2014-го, де 30тисяч бойовиків кричали бєркут-бєркут і освистували хвилину мовчання в пам'ять про Героїв Небесної Сотні
- -11
-
Шурлок Полмс Елкин
- Наставник
29.11.2023 00:55
Сподіваємося , що Ліга Конференції це був нещасний випадок у славній історії нашого величного клубу
- -1
-
сергей полонский(sergeylwow)
- Эксперт
29.11.2023 14:01
Тоді хоч у груповому раунді ЛЧ грали, бо минулорічне фіаско у Лізі конференцій, як на мене, перекриває то позорище фізрука Дем'яненка. А цього року геній-румун навіть групового етапу Ліги конференцій нас позбавив
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
28.11.2023 23:03
Не ожидал, что Шахтёр сможет в этой группе набрать аж 9 очков. Шансов выиграть в последнем туре в Португалии у Шахтёра очень мало, но все равно 9 очков и 3 место в группе это очень хороший результат.
- 19
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
29.11.2023 12:09
я помнится никак не ожидал, что Ребров в гостях победит Порту в ключевой игре.
- 2
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
29.11.2023 12:38
Шахтёр не такого класса команда чтобы в одном групповом турнире выиграть у Барсы и Порту. Хотя ничего не имею против если у Шахтёра это получится.
- 3
-
Шурлок Полмс Елкин
- Наставник
29.11.2023 14:30
Там Касілтяс добряче допоміг
- 0
-
VLad A7X(VLads)
- Старожил
28.11.2023 23:00
То что выиграли это хорошо так как рейтинг УПЛ сейчас чувствует себя ужасно. И шахта единственный клуб который сейчас набирает очки.
- 6
-
Олег Бойко(Oleg-)
- Эксперт
28.11.2023 23:22
В еврокубках между уровнем Динамо и Шахтером просто пропасть...
- 13
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
29.11.2023 00:07
А взагалі, по рівню гравців - теж прірва?) Чи фарт в деяких матчах на стороні днонецький?)
- -17
-
Олег Бойко(Oleg-)
- Эксперт
29.11.2023 00:10
В организации футбольной команды пропасть.
- 5
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
29.11.2023 00:13
Абсолютно однаковий футбол. Враховуючи те, що у Динамо Київ травмовані гравці.
- -16
-
Олег Бойко(Oleg-)
- Эксперт
29.11.2023 00:18
Удачи, с тобой не о чем разговаривать
- 4
-
Здесь Динамо! Здесь!
- Наставник
29.11.2023 09:36
Хіба схоже, що він розмовляє?)))
- 2
-
Vadim
- Эксперт
29.11.2023 09:51
Так він такий завжди !)
- 2
-
Валерий Голубев(univer)
- Наставник
28.11.2023 22:37
Шахтёр, это украинская команда и они молодцы. Честь и хвала им. Я никогда не любил Шахтер, но сейчас снимаю перед ними шляпу. Это команда доказала Европе, что в Украине есть клубный футбол и он еще не умер. И главное только шахтёр принёс ощутимый вклад в копилку рейтинга нашего футбола в Европе. Желаю Шахтеру и дальше побед в Европе.
- 14
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
28.11.2023 22:42
Всі твої коментарі на расіянськай мові і антидинамівські. Ви, лугандони, дуже погану шифруєтесь
- -20
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
28.11.2023 23:06
Кому ты, убогий, нужен, чтобы от тебя шифроваться...
- 13
-
Отличница Цветкова + Двоечник Петров = ЖАРА
- Наставник
28.11.2023 23:11
Ну так идите на свой сайт. Попросите, чтоб на терриконе комментарии включили. Не хорошо злорадствовать, но у вас только сайты и игроки и остались. Все остальное у Ахметова отобрала жизнь по правилу бейсбольной биты... тьфу!.. бумеранга.
- -17
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
29.11.2023 00:13
О, ещё один обиженный природой. Вихрем ворвался на 3 место. С хорошей перспективой подняться выше.
- 10
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
28.11.2023 23:28
Ви ж, лугандони, сюди лізете чомусь. Звикли за останні десять років бомжувати?
- -19
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
29.11.2023 00:16
Так делай что-нибудь, воин. Переходи от слов к делу.
- 7
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
28.11.2023 23:30
Донбасос, чому ти лізеш в чужий діалог? Чи то теж ти, але під іншим аккаунтом?
- -17
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
29.11.2023 00:39
я из Кропивницкого. Мне можно коммент на русском написать или тоже в "лугандонию"?
- 6
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
28.11.2023 22:30
ніколи не думав що колись буду вітати кротоферму з перемогою в л ч !"!! але зараз такі часи настали що треба вітати !!!
- 6
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
28.11.2023 22:15
Одно очко отделяет ШД от группы лидеров, идущих с 10 очками каждый, Вполне реально побороться за место в ЛЧ, но на нынешней своей лигоевропейской позиции у шахты гораздо лучше перспективы весной.
- 6
-
Отличница Цветкова + Двоечник Петров = ЖАРА
- Наставник
28.11.2023 22:30
Та нет у них ни там, ни там перспектив. Класса нет, стабильности нет, тренер слабый. Если они влетают 1-3 Днепру, а Днепр 1-3 Панатинайкосу... то где Панатинайкос, а где полуфинал ЛЕ.
- -17
-
Болельщик Динамо(ankar56)
- Эксперт
28.11.2023 22:13
В Лиге Европы ещё пошумят,а в ЛЧ свою миссию кроты выполнили более чем достойно.
- 8
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
28.11.2023 22:11
Отлично , у Украины будет Евровесна ! Очки нам очень сейчас пригодятся. А вот Заре в четверг с Гентом придется не сладко.Отрыв от второго места 5 очей,настигнуть Маккаби почти нереально.
- 7
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
28.11.2023 22:10
Думаю за плей-офф Лч еще зацепятся
- 3