Реакція Голанда на рішення арбітра, який зірвав атаку «Манчестер Сіті» на останніх хвилинах матчу з «Тоттенхемом» (ФОТО)

Теми:
Ерлінг Бреут Холанд, Манчестер Сити, Тоттенхэм, Чемпионат Англии
Чемпионат Англии Ман.Сити Англия Тоттенхэм Лондон 3 декабря 2023 в 18:30 7

Неймовірний епізод стався наприкінці поєдинку чемпіонату Англії між «Манчестер Сіті» і «Тоттенхемом».

За рахунку 3:3, на останніх хвилинах матчу головний арбітр зустрічі Саймон Хупер зупинив небезпечну контратаку «Манчестер Сіті», спершу показавши, що можна грати далі після фолу (м’яч залишався в «містян»), а потім свиснувши. У цьому епізоді Гріліш уже виходив віч-на-віч із воротарем «Тоттенхема».

У підсумку, таке рішення рефері викликало бурю емоцій у всіх футболістів і тренерського штабу «Сіті», але особливо відзначився Голанд, який, здавалося, з останніх сил стримав свої емоції.

Автор: (babiors)

Статус: Читатель (4 комментария)