Ман.Юнайтед — Борнмут — 0:3. Чемпіонат Англії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

Теми:
Манчестер Юнайтед, Борнмут, Чемпионат Англии
Чемпионат Англии Ман.Юнайтед Англия Борнмут Англия 9 декабря 2023 в 17:00 4

9 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Борнмут (Англія).

Ман.Юнайтед - Борнмут - 0:3. Чемпионат Англии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 16-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Борнмут (Англія) — 0:3 (0:1)
Голи: Соланке (5), Біллінг (68), Маркос Сенесі (73)

Попередження: Маркус Таверньє (27), Регілон (30), Р. Хойлунд (60), Bruno Fernandes (84)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Борнмут:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Олд Траффорд» «Манчестер Юнайтед» зустрівся з «Борнмутом». У перерві рахунок був 0:1 на користь «Борнмута», але в підсумку «Борнмут» здобув впевнену перемогу з рахунком 0:3. Початок матчу ознаменувався тим, що обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри. Однак уже на 5-й хвилині «Борнмут» взяв гору. Домінік Соланке ударом з лінії штрафного майданчика розлютив уболівальників «Борнмута». По ходу гри обидві команди боролися за контроль над півзахистом. Результатом цієї напруженої боротьби стала жовта картка для гравця «Борнмута» Метта Таверньє на 27-й хвилині. Серхіо Регулон із «Манчестер Юнайтед» також потрапив до суддівської книги, отримавши жовту картку на 30-й хвилині. Прагнучи переломити хід матчу на свою користь, «Манчестер Юнайтед» зробив першу заміну на 56-й хвилині. Антоні Марсьяль вийшов замість Робіна Гойлунда, і «червоні дияволи» спробували повернутися в гру. На 58-й хвилині «Борнмут» провів заміну, випустивши замість Філіпа Біллінга Антуана Семеньо. Розчарування «Манчестер Юнайтед» зростало під час матчу, і на 60-й хвилині Хойлунд отримав жовту картку.

Борнмут" скористався цією можливістю і збільшив свою перевагу на 68-й хвилині. У спробі врятувати матч «Манчестер Юнайтед» зробив ще дві заміни на 79-й хвилині, випустивши на поле Люка Шоу і Джонні Еванса. До них приєдналися ще два запасних гравці, Антоні та Факундо Пеллістрі. Однак «Борнмут» продовжував домінувати та демонструвати свою майстерність в атаці. На 73-й хвилині «Борнмут» збільшив свою перевагу, забивши ще один гол. Цього разу відзначився Маркус Сенезі, залишивши оборону «Манчестер Юнайтед» у замішанні. Ближче до кінця матчу розчарування «Манчестер Юнайтед» стало очевидним: на 84-й хвилині Бруну Фернандеш отримав жовту картку. На 88-й хвилині «Борнмут» також зробив дві заміни: Таверньє замінив Давида Ваттару, а Льюїс Кук — Джона Ротвелла. На останніх хвилинах гри гол «Борнмута» було скасовано через те, що Ваттара зіграв рукою. Попри розчарування, «Борнмут» уже зробив достатньо, щоб здобути переконливу перемогу над «Манчестер Юнайтед» із рахунком 3:0. Матч продемонстрував атакувальну майстерність «Борнмута» і клінічну завершеність гри, а також підкреслив слабкість оборони «Манчестер Юнайтед». Ця поразка, безсумнівно, стане тривожним сигналом для «червоних дияволів», які прагнутимуть успіху в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Ман.Юнайтед, Борнмут — Лутон Таун.