Захисник «Шахтаря» Ярослав Ракицький заявив, що повернувся б в збірну України, якби отримав виклик.
«Якщо отримаю виклик в національну команду, буду дуже радий. У збірній є традиція: новачок повинен виконати якусь пісню. І хоча я і провів за національну команду більше півсотні матчів, але все одно готовий щось заспівати для хлопців під час цього символічного дійства. А гімн України тоді б уже виконав на стадіоні. У будь-якому випадку я його співаю і буду співати», — сказав Ракицький.
-
Витос Динамо
- Опытный писатель
28.12.2023 08:14
Был бы Ракицкий лучшим центральным в Украине, и моложе, всё равно его не стоило бы брать в сборную. И дело даже ни в его прежнем отношении к национальной команде, а в настоящем преступлении, совершённом в разгар войны. Переход в кацапскую команду, причëм спонсирующую геноцид украинцев было сродни тяжкому уголовному правонарушению. Хоть и говорят, что повинную голову меч не сечет, есть такое что не прощается..
- -1
-
Галас Оксана
- Наставник
27.12.2023 21:50
Ракицький не потрібен збірній через нинішній рівень гри, та й вік такий, що вчитись пізно. Патріотизм тут ні до чого.
- 0
-
Alex_Reef -(alex_reef)
- Наставник
27.12.2023 21:15
Вже наспівався!
- 0
-
ROSSI .
- Опытный писатель
27.12.2023 21:03
Знов почву порщупуюють ... йому щоб відбілитись за все то треба на фронт йти, а не в збірну такого п.... проросійського запрошувати... величну звитягу воно видало- поїхало з раші у 22 році... а коли туди їхав війни не було?? Донецьк не був під окупацією?? рррррррр
- 1
-
Олександр Кучад
- Эксперт
27.12.2023 20:07
Можливо, це друкарська помилка в тексті?...а раніше що, голос був у сраці, що не співав?
- 2
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
27.12.2023 19:25
У этого перца сердце где-то на яйцах - его выдает рука, которую он держит там, когда играют гимн Украины.
- 1
-
Misha K
- Начинающий писатель
27.12.2023 17:32
Є Забарний , Матвієнко , Сваток , Бондар , Попов, Кривцов - Це ЦХ. Зліва - Миколенко , той же самий Матвієнко, молодий Дубінчак або Соболь чи Михайленко, якщо почне грати . Замість кого він зможе грати ? А ще є Караваєв , який за необхідністю перейти на лівий фланг . Навіщо підіймати питання його повернення в збірну . Приклад Коноплянки всі бачили .
- 3
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
27.12.2023 22:14
Ну, саме так...Він програв конкуренцію в суто футбольному плані ще тоді, коли не співав гімн і зовсвм не через те, що не співав...А з тих пір він не став ні прудкішим, ні витривалішим і головою теж краще грати не став...А що став співати гімн, то це звісно добре... :)
- 0
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
27.12.2023 15:52
Ти вже свого часу показав своє справжнє ставлення до збірної України, так що будеш співати гімн України десь в іншому місці, а не в збірній! А краще взагалі не співай. Не ганьби себе і гімн України!
- 3
-
Віктор Шпирко(fc.dynamo.kyiv)
- Наставник
27.12.2023 15:39
Маю констатувати, що, на жаль, таких чимало. Але саме вони, ставши мішенню руzzкої пропаганди, розхитували єдність держави і уможливили вторгнення варварів.
- 2
-
Рома Рома(Gokk)
- Опытный писатель
27.12.2023 15:25
Лучше так, чем как толя тимощук
- 4
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
27.12.2023 19:26
Хрен редьки не слаще.
- 1
-
Юрий katso
- Наставник
27.12.2023 15:02
Все свое уже пропел
- 5
-
: Кабан(vent_k)
- Старожил
27.12.2023 14:51
А печінку підлікував? Може вже і руку на серце покладе?
- 1
-
Евген Yvgen(pirat_ez)
- Наставник
27.12.2023 14:51
Рак выучил, наконец- то, гимн Украины. Похвально.
- 5
-
комментарий удален
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
27.12.2023 16:56
Там нічого не змінилося, просто з'явилася реальна нагода поїхати на Євро 2024, і тут він відразу став патріотом...
- 2
-
Геннадий(gron)
- Опытный писатель
27.12.2023 14:32
Ну ,что-ж , я скажу одно : Ярослав , в отличие от некоторых (не желаю называть фамилии , дабы не засорять сайт ими ) лучше поздно чем никогда , так что ,удачи , и думаю ,у тебя ещё будет возможность помочь сборной.
- 2
-
Джонни Птеродактиль(Rowdy)
- Наставник
27.12.2023 14:37
А когда он успел переобуться? И переобулся ли?
- 2
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
27.12.2023 17:11
Нехай допомагає збірній денере або московії!
- -2
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
27.12.2023 20:07
Разве что сборной ветеранов...
- 3