Болонья — Дженоа — 1:1. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

Теми:
Дженоа, Болонья, Чемпионат Италии
Чемпионат Италии Болонья Италия Дженоа Генуя 5 января 2024 в 21:45

5 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Дженоа (Генуя).

Болонья - Дженоа - 1:1. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 19-й тур

Болонья (Італія) — Дженоа (Генуя) — 1:1 (0:1)
Голи: Де Сільвестрі (90+6) — A. Гудмундссон (20)

Предупредження: С. Пош (19), Йохан Васкес (40), M. Retegu (71), S. Sabelli (79), Джошуа Зіркзі (88)

Огляд матчу Болонья — Дженоа:

У напруженому поєдинку Серії А на «Стадіо Ренато Далл’Ара» зійшлися «Болонья» та «Дженоа». Обидві команди прагнули набрати важливі очки в чемпіонаті, тому матч обіцяв бути інтригуючим. Перший тайм розпочався зі шквалу подій, коли гравець «Болоньї» С. Пош отримав жовту картку на 19-й хвилині.

Уже за хвилину глухий кут було перервано, коли гравець «Дженоа» А. Гудмундссон вразив ворота суперника і вивів свою команду вперед. По ходу гри спалахували конфлікти, і на 40-й хвилині гравець «Дженоа» Х. Васкес отримав попередження. Перший тайм закінчився з невеликою перевагою «Дженоа», і рахунок у перерві став 0:1. На початку другого тайму обидві команди провели тактичні зміни, намагаючись переломити хід матчу. На 54-й хвилині «Болонья» ввела в гру К. Лікогіанніса і В. Крістіансена, сподіваючись привнести в гру свіжі сили. За ними пішли Н. Моро і М. Ебішер, які замінили своїх партнерів по команді. Дженоа також зробила заміну: К. Екубан вийшов замість М. Ретеги на 69-й хвилині. Однак уже за дві хвилини після палкої сутички М. Ретегі було вилучено з поля. Час минав, і обидві команди відчайдушно намагалися знайти переломний момент. На 77-й хвилині Дженоа ввела в гру Х. Мессіаса замість Р. Хапса, а на 84-й хвилині Х. Васкес вийшов замість А. Маттурро. У міру наростання напруги гравець Болоньї Л. Де Сільвестрі замінив С. Поша на 86-й хвилині, додавши свіжих сил в атаку. Однак їхнім надіям було завдано удару, коли лише через дві хвилини Й. Зіркзее отримав жовту картку. Здавалося, що матч рухається до перемоги «Дженоа», але «Болонья» зробила пізній ривок. На останніх хвилинах гри Л. Де Сільвестрі забив вирішальний гол і врятував нічию для своєї команди. У підсумку рахунок у матчі став 1:1, і обом командам довелося задовольнятися часткою перемоги. Ця захоплива зустріч продемонструвала конкурентну природу Серії А: і «Болонья», і «Дженоа» продемонстрували свою рішучість домогтися позитивного результату. Стадіон Ренато Далл’Ара став гідним тлом для цієї напруженої боротьби, і вболівальники з нетерпінням очікують на нові захопливі матчі в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кальярі — Болонья, Дженоа — Торіно.