Вільярреал — Мальорка — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

Теми:
Вильярреал, Мальорка, Чемпионат Испании
Чемпионат Испании Вильярреал Испания Мальорка Испания 20 января 2024 в 17:15

20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Мальорка (Іспанія).

Вильярреал - Мальорка - 1:1. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Мальорка (Іспанія) — 1:1 (1:0)
Голи: А. Серлот (45+1) — J. Llabres (90+1)

Попередження: К. Ларін (27), А. Серлот (44), Кіко (82), M. Morlanes (83)

Огляд матчу Вільярреал — Мальорка:

У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні Estadio de la Cerámica, «Вільярреал» і «Мальорка» зіграли внічию 1:1. Перший тайм розпочався з домінування «Вільярреала», який контролював м’яч і створив кілька гольових нагод. На 27-й хвилині гравець «Мальорки» К. Ларін отримав жовту картку за необдуманий виклик, поставивши свою команду в скрутне становище. А. Сорлот із «Вільярреала». Сорлот із «Вільярреала» продемонстрував свій блиск, коли на 44-й хвилині також отримав жовту картку. Однак перед самим свистком на перерву Сорлот спокутував свою провину, забивши гол і подарувавши «Вільярреалу» таку необхідну перевагу. Гол продемонстрував його холоднокровність і вміння завершити гру, залишивши захист «Мальорки» приголомшеним. У другому таймі «Мальорка» була сповнена рішучості зрівняти рахунок і дати бій. На 58-й хвилині А. Санчес був замінений на А. Пратса. Пратса, що додало команді нових сил. Гра набула цікавого оберту на 63-й хвилині, коли гравець «Вільярреала» П. Рейна отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. Попри те, що «Вільярреал» залишився в меншості, команда продовжувала впевнено оборонятися, зриваючи атаки «Мальорки». На 70-й хвилині «Вільярреал» зробив першу заміну, випустивши І. Ахомача замість Г. Гуедеша.

Ця заміна внесла нові ідеї та енергію в атаку, змусивши оборону «Мальорки» бути напоготові. На 80-й хвилині «Мальорка», яка відчайдушно намагалася відігратися, зробила потрійну заміну. Саму Косту і О. Маскарелла замінили Т. Лато і Ж. Коста відповідно. Крім того, К. Ларін поступився місцем В. Муріки, додавши вогневої потужності нападникам. На тлі напруженої боротьби спалахнули емоції, внаслідок чого жовті картки отримали Кіко з «Вільярреала» на 82-й хвилині та М. Морланес із «Мальорки» на 83-й хвилині. На 84-й хвилині «Вільярреал» зробив другу заміну, випустивши А. Баєну замість М. Трігуероса. Крім того, на 85-й хвилині Ф. Коклен був замінений на Е. Капуе, оскільки «Вільярреал» прагнув зберегти свою перевагу. Ближче до кінця матчу «Мальорка» зробила останню заміну на 88-й хвилині: С. Дардер вийшов замість Х. Льябреса. Однак саме Льябрес посміявся наостанок, забивши драматичний пізній гол у ворота «Мальорки» на 90-й хвилині. Цей гол розлютив уболівальників «Мальорки» і забезпечив їхній команді заслужену нічию. Загалом матч між «Вільярреалом» і «Мальоркою» став американською гіркою емоцій. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, і це було захоплююче видовище для любителів футболу. Пристрасть, самовіддача гравців і безліч замін створили інтригуючу боротьбу на полі. Незважаючи на те що підсумковий рахунок склав 1:1, хвилювання і драматизм матчу надовго залишаться в пам’яті вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Вільярреал, Мальорка — Бетіс.