У четвер, 8 лютого, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині черговий контрольний матч. Суперником української команди виступила латвійська «Лієпая».
Контрольний матч
«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ЛІЄПАЯ» (Латвія) — 5:2 (3:2)
Голи: Царенко (8), Дячук (22), Супряга (34), Караваєв (48), Ванат (66) — Файє (18), Сілагадзе (44)
«Динамо»: Нещерет (Моргун, 63), Біловар (Попов, 55), Сирота (Михавко, 63), Дячук (Малиш, 63), Дубінчак (Вівчаренко, 63), Шепелєв (Шапаренко, 46), Андрієвський (Бражко, 63), Караваєв (Кабаєв, 63), Беніто (Волошин, 63), Царенко (Буяльський, 46), Супряга (Ванат, 63).
«Динамо» активно розпочало цей матч, відразу заволоділо перевагою і вже на 8-й хвилині зустрічі відкрило рахунок: Андрієвський вивів Царенка в праву частину штрафного майданчика «Лієпаї» і той підготовленим ударом спрямував м’яч у дальній верхній кут воріт латвійської команди — 1:0.
Домігшись успіху, «Динамо» продовжувало атакувати, але «Лієпая» примудрилася зрівняти рахунок. На 18-й хвилині матчу в контратаці латвійської команди Файє ударом з меж штрафного майданчика «Динамо» відновив рівновагу — 1:1. Утім, лише через чотири хвилини динамівці повернули собі перевагу: Дячук після подачі Андрієвського з кутового чітким ударом головою відправив м’яч під поперечину — 2:1.
А наприкінці першого тайму «Динамо» зуміло розвинути свій успіх. Воротар «Лієпаї» відбив м’яч після удару Беніто, але Супряга результативно зіграв на добиванні — 3:1. Ось тільки прибалтійці знову зуміли відповісти: за хвилину до свистка на перерву Сілагадзе ударом метрів із 20-ти спрямував м’яч у «дев’ятку» воріт «Динамо» — 3:2.
Але вже на самому початку другого тайму «Динамо» розвинуло свій успіх. Це Караваєв виявився спритнішим за всіх у штрафному майданчику «Лієпаї» і після рикошету переправив м’яч у ворота — 4:2. А в середині другого тайму Ванат реалізував вихід один на один, і так рахунок став 5:2.
Свій наступний спаринг команда Олександра Шовковського проведе вже завтра, 9 лютого, проти «Шкендії» з Північної Македонії.
Олександр ПОПОВ
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
09.02.2024 14:01
Игра похожа на игру с Пахтакором. Если отдельно по игрокам, то позиция вратаря актуальна сейчас, Нещерет не выручает. Шапоренко, старается, но мало что выходит, Буяльский где-то спрятался, Волошин с мыслями в АПЛ и т.д Пока выделить некого. А осталось до начала чемпионата всего-ничего. Веркдит вынесем по последним двум играм.
- 0
-
Николай
- Наставник
09.02.2024 13:47
Якийсь дивний "товариський" матч - у Малиша перелом, у Біловара - струс і розсічення...
- 0
-
Міша FCDK
- Опытный писатель
09.02.2024 08:26
Не погана гра, шкода що травму отримав Біловар, чимось мені в деяких моментах Хачереді нагадував, також сподобався Дячук справа, команда рухається вперед, це головне
- 0
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
08.02.2024 23:12
Перемогли, то й добре! Але з захистом шось треба робити.
- 0
-
Roman Dynamo(Roman-Dynamo)
- Старожил
08.02.2024 22:30
Гарний приклад для наших довбнів з розіграшами кутових. На 18хв розіграли і відразу втратили і пропустили гол. На 22хв зробили подачу і забили. Може хоть тепер дойде до них що краще не розігрувати
- 0
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
08.02.2024 21:32
Судячи з коментарів мінусантів, зальотним біженцям з лугандонії, видали нову методику про Шапаренко
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
08.02.2024 20:58
Шапа после травмы сдал сильно,В защите снова накосячили.Готовятся,готовятся посмотрим как тренер выведет команду для игр чемпионата.В прошлом году так подготовились,что аж 4 место заняли. Что будет в этом году?
- -3
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
08.02.2024 20:57
З перемогою Динамо Київ. Роботи ще дуже багато, але команда грала набагато краще, ніж в матчах першої частини зборів. Окремо хочеться виділити Шапаренко. Сьогодні нагадав себе до травми.
- 5
-
Andriy Krytskiy(ankryt)
- Наставник
08.02.2024 20:01
Шапаренко здав неймовірно. Бліда тінь від колишнього Шапи. Опустив руки хлопець і попав в психологічну яму.
- 0
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
08.02.2024 20:34
Таке враження складається, що йому вже впало стало грати за Динамо...
- 0
-
Хотаб Хоттабыч(Hotabyc)
- Наставник
08.02.2024 21:57
в нього красива дівчина зявилась, нащо йому той футбол.
- 0
-
Funt Return
- Наставник
08.02.2024 23:14
Сподіваюсь, без бороди?
- -3
-
A G(Toha111)
- Эксперт
08.02.2024 19:56
З перемогою наше Динамо. Забили всього 5, а могли й більше.
- -2
-
Kyiv Match
- Старожил
08.02.2024 19:46
- 0
-
Serhio
- Опытный писатель
08.02.2024 19:33
З захистом висновків так і не зроблено,це вже получається мазохізм якийсь
- -1
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
08.02.2024 19:01
Победили - хорошо, но какой то оптимизм искать в победе над 5-ой , не еврокубковой командой Латвии для Динамо это слишком, даже в его нынешнем состоянии.
- -4
-
Олександр Борков(bor1408kov)
- Наставник
08.02.2024 18:58
Знову собі напривозили! Немає в нас захисту,немає!!! Невже не можна було з укр.клубів УПЛ вибрати хоч пару нормальних захисників?????????
- -8
-
Funt Return
- Наставник
08.02.2024 19:01
І таке враження, що нікого,окрім вболівальників, це не турбує.
- -7
-
Черкаський вареник
- Наставник
08.02.2024 18:52
Прогрес очевидний,з Легією ми виглядали просто безпорадними,а сьогодня впевнений контроль мяча і голи. Такі ігри вселяють хороший настрій.
- -8
-
Funt Return
- Наставник
08.02.2024 18:58
Прогрес був би в тому випадку, якби сьогодні ми грали з командою рівня Легії. Як же мало потрібно деяким вболівальникам. Бачити прогрес у грі з командою рівня другої половини Першої ліги України - це сильно!
- -9
-
alex 69
- Наставник
08.02.2024 19:34
Кроти сьогодні грали з Лехією Гданськ,яка грає не в екстракласі,а в першому дивізіоні.Грали основою,з 150 мільйонним Судаковим і майбутньою світовою зіркою Кевіном.Нічия 1-1.
- 3
-
Руслан Жук
- Эксперт
08.02.2024 20:32
Так от чому так мало коментарів. Після останнього контрольного матчу Динамо, за сотню перевадило.
- 0
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
08.02.2024 23:09
За Судакова уже заплатили 150 млн ?
- -3
-
Funt Return
- Наставник
08.02.2024 23:12
Я навіть якось не звернув увагу на цю маячню. А взагалі треба признати, що той Алекс, що любить 69, зробив мій сьогоднішній вечір! Це в сенсі судна за 150 млн.
- -2
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
08.02.2024 23:31
Многим здесь не дает покоя эта цифра. Если бы Палкин был в курсе такой реакции на его троллинг, то наверняка посмеялся бы)
- -1
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
08.02.2024 23:46
Лугандони звикли брехати, от тепер і живуть по всій країні в обісраних общагах.. Зате ваші ахметави та палкіни плавають на яхтах за 500млн доларів. Донецьк в голові = бєзнадьога
- -1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
08.02.2024 23:56
Лугандоны брешут, "ахметави та палкіни плавають на яхтах за 500млн доларів", а плющит не по детски тебя)))
- 1
-
Shapych
- Эксперт
08.02.2024 20:10
В європейському рейтингу клубів між нами приблизно 210 команд.
- 0