Шахтар — Колос — 3:2. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

Теми:
Шахтер, Колос, Чемпионат Украины
Чемпионат Украины Шахтер Донецк Колос Коваливка 8 марта 2024 в 18:00 28

8 березня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Колос (Ковалівка).

Шахтер - Колос - 3:2. Чемпионат Украины, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 20-й тур

Шахтар (Донецьк) — Колос (Ковалівка) — 3:2 (0:1)
Голи: Кевін (50), Л. Траоре (65), Кевін (89) — Ільїн (8), Л. Траоре (90+5)

Попередження: Д. Криськів (53), О. Чорноморець (74), C. Cucos (75)

Огляд матчу Шахтар — Колос:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між донецьким «Шахтарем» і ковалівським «Колосом» на «Арені Львів» на вболівальників чекало захопливе видовище. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Колоса», але в драматичному другому таймі донецький «Шахтар» вирвав перемогу з рахунком 3:2. Матч розпочався швидко: вже на 8-й хвилині О. Ільїн забив гол у ворота «Колоса». Однак у другому таймі донецький «Шахтар» вийшов уперед, і Кевін на 50-й хвилині зрівняв рахунок. Донецький «Шахтар» продовжував тиснути і був винагороджений за свої зусилля, коли Л. Траоре на 65-й хвилині вперше в матчі вивів свою команду вперед.

У міру наростання напруги обидві команди провели стратегічні заміни, намагаючись отримати перевагу на полі. Надії «Колоса Ковалівки» були підірвані, коли на 74-й хвилині О. Чорноморець отримав жовту картку і був скорочений до 10 осіб. Донецький «Шахтар» скористався чисельною перевагою, і Кевін забив свій другий гол у матчі на 89-й хвилині, забезпечивши перемогу своїй команді. Матч завершився для «Колоса» моментом нещастя, коли власний гол Л. Траоре на останніх хвилинах додав їм розчарування. Загалом матч між донецьким «Шахтарем» і ковалівським «Колосом» став американською гіркою емоцій для обох уболівальників, але перемога дісталася донецькому «Шахтарю» — 3:2. Це стало свідченням непередбачуваності футболу і показало, наскільки захоплюючою може бути Прем’єр-ліга.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Минай, Кривбас — Колос.