Спортивний лікар Дмитро Бабелюк, відомий по роботі у львівському «Русі», розповів про характер травми українського нападника іспанської «Жирони» Віктора Циганкова, яку він зазнав у вчорашньому матчі чемпіонату Іспанії против «Осасуни» (2:0).
«Циганков ушкодив медіальну звʼязку коліна і, скоріш за все, пропустить матчі збірної.
Під час боротьби за мʼяч відбувся контакт з суперником, який призвів до вигину внутрішньої частини коліна.
Гравець одразу відчув дискомфорт і чітко локалізував проблему. Віктор намагався продовжити гру, але після бігу зі зміною напрямку попросив заміну. Біг зі зміною напрямку руху є типовим тестом на функцію медіальної звʼязки.
Після заміни лікарі поставили лід на ділянку медіальної звʼязки коліна.
Щодо термінів, то навіть при мінімальному ушкодженні гравець потребує мінімум місяць на відновлення. Перша гра проти Боснії вже через 11 днів (мова йде про матч півфіналу плей-офф раунду відбіркового циклу Євро-2024 Боснія та Герцеговина — Україна, що відбудеться 26 березня, — прим. ред.).
Останній такий кейс з ідентичною травмою трапився з Трентом, якого лікарі підпустили до ігор вже після трьох тижнів, що призвело до рецидиву та вильоту мінімум на 2 місяці.
Є надія, що травма виявиться несерйозною, але дуже мало шансів, що гравець зможе допомогти збірній без шкоди для свого здоровʼя», — написав Бабелюк у своєму телеграм-каналі.
ВІДЕО ігрового епізоду, в якому Циганков отримав травму, дивіться в нашому телеграм-каналі
-
Олександр Кучад
- Эксперт
10.03.2024 13:39
Врачи делятся на три категории:
- 1
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
10.03.2024 13:14
Факт заключается в том, что Цыганков травму получил. Жирона обычно оперативно сообщает о состоянии травмы у своих игроков. Так, что уже сегодня-завтра от медицинской службы Жироны будет точная информация о травме Цыганкова.
- 0
-
Сергій Ковальов(scico)
- Эксперт
10.03.2024 13:00
Кашпіровський від спортівной медицини
- -1
-
viktor sher(all4u)
- Наставник
10.03.2024 12:32
Кашпировский отдыхает в сторонке,появился новый экстрасенс!
- 0
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
10.03.2024 12:32
Ловкий малый этот Бабелюк. По тв картинке диагноз ставит на раз.
- 1
-
Epitaph , King Crimson (Перевертун)
- Эксперт
10.03.2024 12:25
варіант з Бондаренко у збірній виглядає жахливо
- -3
-
Сергей Сантин(santana-s)
- Начинающий писатель
10.03.2024 11:55
Бебелюк - то світило світової медицини! Професорам, академікам потрібні знімки, дослідження щоби поставити діагноз, а бабелюку достатньо відео чи фото побачити і оп-па - ось вам діагноз! Геній, просто геній!!!! Чи може таки шарлатан?
- 3
-
Maxwell Johnes
- Наставник
10.03.2024 11:54
Это трепло, способное диагностировать по картинкам, уж очень зае... надоело
- 0
-
Dnepr1983
- Опытный писатель
10.03.2024 11:32
Этот доктор,очень напоминает одного шарлатана с времён СССР,Кашпировского.Он так же лечил и ставил диагноз по фотографиям.
- 0
-
misha pevzner(mishap.51)
- Наставник
10.03.2024 14:12
А,маму мою то,Кашпировский и вылечил,по ТВ !
- -1
-
Eugene61 Dynamo(Eugene61)
- Наставник
10.03.2024 11:25
Похоже, Бабелюку надо переименоваться в Балоболюка.
- -1
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
10.03.2024 11:10
А что по этому поводу думает товарищ Доктор Жироны?
- 0
-
Валерій М(opium)
- Старожил
10.03.2024 10:24
Все буде добре
- 0
-
Ігор Равлінко
- Наставник
10.03.2024 10:17
Як можна дивлячись телевізор , так точно діагностувати травму ? Віктору бажаю швидкого одужання .
- 1
-
Toni
- Старожил
10.03.2024 10:51
Кашпіровський і Чумак в одній особі
- 1
-
- Phoenix
- Наставник
10.03.2024 10:10
Час от часу не легче. Вите - здоровья.
- -1
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
10.03.2024 09:51
Новина з розряду "одна бабка сказала".
- 0