Комітет арбітрів УАФ повідомив про призначення бригади арбітрів на матч 21-го туру чемпіонату України між «Динамо» і «Зорею».
Повідомляється, що головним рефері поєдинку буде Віталій Романов із Дніпра, який у нинішньому сезоні ще не працював в якості основного арбітра на матчах за участю киян. Щоправда, Романов був арбітром VAR у зустрічі минулого туру між «Вересом» і «Динамо», коли на 90+9 хвилині у ворота «біло-синіх» був призначений пенальті.
Асистенти арбітра — Коротін В. І. (Черкаси), Марулін С. Ю. (Херсонська обл.). Четвертий арбітр — Райда М. М. (Закарпатська обл.). Спостерігач арбітражу — Годулян В. І. (Одеса).
На матчі працюватиме система VAR. Арбітр VAR — Пасхал І. Ю. (Херсон). Асистент арбітра VAR — Володін В. В. (Херсон). Спостерігач арбітражу VAR — Задіран С. М. (Дніпро).
Нагадаємо, матч «Динамо» — «Зоря» пройде у вівторок, 12 березня, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Початок зустрічі — о 15:30.
-
Микола Скрибець
- Опытный писатель
12.03.2024 14:19
Я говорив ,що Шева ( м'яко кажучи) не самостійна людина ,тому ждіть сюрпризів .Рішення приймає не він ,але це його не турбує. Він насолоджується своїм становищем. Коли в "головної" команди з'являться проблеми ,ми не таке ще побачимо
- -2
-
vitaliy
- Наставник
12.03.2024 12:19
Суддівський корпус як на підбір. Непоганий жереб....
- -1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
11.03.2024 22:23
Мені цікаво, це після проведення обіцяного п. Монзуль, "жеребкування" так "співпало"??
- -3
-
Dfkthbq Mily(Kerbs)
- Старожил
11.03.2024 21:46
А кто судил 6 октября 2023, Полесье - Динамо, 3:2.
- -2
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
11.03.2024 19:46
я хотів написати те саме що й ALEX ₴!! якщо треба що б Динамо втратило очки то призначали оце горе суддю Монзуль але й Романов робив те саме !! чекаємо чергову сенсацію від Романова ?? він повинен щось вигадати щоб була нічия з Зорею а ще краще програш Динамо !!!прошу всіх на це звернути увагу !!!хоча з такою грою як грали проти Вереса то й судді не треба допомагати !! Динамо само втратить очки яке буде грати повільно і пасивно в атаці !!!
- -2
-
виктор петров(kulon)
- Наставник
11.03.2024 19:11
А "бригада" підібралася знатна: головний-падлюка романов,на ВАР-і сволота пасхал.
- 0
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
11.03.2024 18:16
Там и Пасхал - еще тот перец! Андрюша, что Суркисы тебе сделали плохого?
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
11.03.2024 19:48
я думаю нічого особистого лише грошики Ахметова все вирішують !!!
- 0
-
DK forever
- Наставник
11.03.2024 18:10
на рідній мові соловїній все ж не так милозвучно те дійство як на іхнєм язіке:
- 0
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
11.03.2024 18:05
Можна було би і Вакса - Бакса!
- 1
-
- Phoenix
- Наставник
11.03.2024 17:55
Верните Кавелкууууу !!! )))
- 1
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
11.03.2024 17:13
В будь якому випадку потрібно було взимку знайти Нападника! А тепер просто надіятись що Ванат стане Ібрагімовичем
- -7
-
xacan basten
- Наставник
11.03.2024 17:11
МАФИЯ БЕССМЕРТНА!!!!
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
11.03.2024 17:10
Романов Ахметівська підстиль
- 0
-
Ihor pashik#73
- Наставник
11.03.2024 17:03
Романов - це наступний після Каті у кураторському креслі?
- 0
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
11.03.2024 16:58
Справа дійшла до тріаріїв
- 1
-
DK forever
- Наставник
11.03.2024 18:14
а хто з них кастрати маніпули чи гастати,але якщо на принципи то я краще почитаю ану ахмЄтову..:)
- 1
Ще коментаріДо речі, а де зараз наша колишня арбітриня, а нині чиновник? Адже перед виборами вона була "всюди", і так полум'яно анонсувала зміни, а зараз...ні її ніде не чути, і скандали з кожним туром все гостріші й гостріші...
https://upl.ua/ua/report/view/12797
На обох ніде проби ставити.
Не вистачає монзуліхи.
Цікаво : це сама катя "нажеребкувала", чи сам Андрій Миколаєвич?
Який "добре" починає на чолі УАФ.(
Виходить :"Мафія безсмертна"?((
Значение словосочетания "извращённая форма"
Сочетаемость слова «извращённый» · извращённые формы · извращённое удовольствие · в извращённом виде и т.д.. ·