Колишній захисник тернопільської «Ниви» Ігор Біскуп поділився своїми емоціями у зв’язку з виходом збірної України на Євро-2024.
«Приємно відзначити, що у двох матчах поспіль, програючи 0:1, наші футболісти знайшли в собі сили домогтися таких важливих для України перемог (Боснія-Герцеговина — 1:2, Україна — Ісландія — 2:1, — прим. ред.). У важкому поєдинку з Ісландією вирішальний гол Циганкова значив багато. На цей матч був виставлений оптимальний склад нашої збірної, що і допомогло досягти успіху.
Вразила атмосфера на стадіоні у Вроцлаві, де нашу збірну гаряче підтримували наші співвітчизники. Хто, як не українці, нас ще так підтримає! Залишилося тільки на полі бою перемогти москалів. Все буде Україна!», — цитує Біскупа «UA-Футбол».
Слова «москаль» і «москалі» Тарас Шевченко вживав п’ятдесят п’ять разів, а ще понад сорок — «москалеві», «москалевою», «москалеву», «москалика», «москалики», «москалів», «москаля», «москалям», «москалями», «москалях»… Цієї сотні поетичних визначень було досить, щоб Шевченкове сприйняття москаля увійшло до цивілізаційного коду нації, стало наснагою до боротьби й оберегом українців…
До речі, Шевченко ніколи не вживав терміну «росіянин». У його творах москаль – це мовне вираження етностереотипу, що має негативне сприйняття.
Збіній Удачі ну і забрати кубок Європи .