Юрій Коваль: «Вилучення Яцика — це дуже смішно» (ВІДЕО)

Теми:
Олександр Яцик, Заря, Полесье, Чемпионат Украины
Чемпионат Украины Полесье Житомир Заря Луганск 5 мая 2024 в 13:00

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Коваль прокоментував вилучення півзахисника своєї команди Олександра Яцика, орендованого у київського «Динамо», у вчорашньому матчі 27-го туру чемпіонату України з житомирським «Поліссям» (1:1).

Юрій Коваль. Фото — zarya-lugansk.com

21-річний футболіст на 11-й хвилині цієї зустрічі отримав жовту картку за фол на Івані Петряку, а на 36-й був попереджений повторно — за те, що відмахнувся від Таллеса Кости.

«Вилучення Яцика? Це дуже смішно. У другому таймі Дришлюка штовхають руками і жодної уваги до цього моменту. Не хочу коментувати, тому що в цьому немає сенсу. Там є кому коментувати», — сказав Коваль на прес-конференції після матчу з «Поліссям».