Нападник збірної України та іспанської «Жирони» Артем Довбик підбив підсумки виступу української націиональної команди на Євро-2024 та сезону-2024/25 загалом.
«Прийшов час підвести підсумки. Хочу сказати декілька слів про Євро, та про цей сезон в цілому.
Якщо брати командний виступ, то останні дві гри показали, що на такому турнірі потрібна концентрація з першої хвилини і впродовж всіх матчів. Перша гра виявилась для нас фатальною, і саме через неї ми не змогли продовжити наш шлях.
Стосовно свого індивідуального виступу, то я абсолютно не задоволений своєю грою. Очевидно, що після клубного сезону, я та всі інші, очікували більшого. Але я проживаю цю кризу з думкою про те, що вона зробить мене сильнішим. Змінити вже нічого неможливо, тому залишається тільки прийняти це та йти далі.
Стосовно мого дебютного сезону в Ла Лізі, то він був дуже емоційним та насиченим. Для любителів статистики, експертів (професійних та диванних) і всіх, хто став розбиратись в футболі, трішки цифр: за 11 місяців мені вдалося зіграти 54 матчі, 3691 ігрову хвилину і зробити [29+11] — 40 результативних дій. Вважаю, що для дебютного сезону це виглядає непогано.
А зараз хочу тільки подякувати всім,хто мене підтримував, коли було нелегко, в першу чергу. А не легко було багато разів, і вміння тримати удар тепер відпрацьоване в мене добре.
І наостанок, хочеться нагадати людям тільки про одне — не забувайте підтримувати та допомагати воїнам, які боронять нашу країну.
Слава Україні!», — написав Довбик на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.
-
Shapych
- Эксперт
05.07.2024 16:16
Передайте хто-небудь Довбику, що не лише через неї. А ще через те, що не забили словакам, коли вони здохли, ще хоча б один м'яч. І через те, що в останньому матчі, коли треба було обов'язково перемагати, тренер вирішив, що головне - не програти.
- 2
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
05.07.2024 14:00
Татышо! Допер наконец то!
- 1
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
05.07.2024 13:49
Сумно, що для усвідомлення прописних істин, треба було профукати ЧЄ.
- 2
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
05.07.2024 12:42
ЧЕ Довбик провалил.
- 1
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
05.07.2024 13:11
успешно отыграли ЧЕ только Трубин и Забарный.
- 2
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
05.07.2024 13:23
Согласен с вами. Бражко пока в сборной играет хуже чем в Динамо. Степаненко и Сидорчук уже, пожалуй, все, Бражко на данный момент не тянет. И не факт, что потянет в сборной.
- 1
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
05.07.2024 17:50
Стёпа вообще жах , наверное самое большое разочарование , ведь и особых то задач перед ним и не стояло
- 0
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
05.07.2024 18:06
Ребров должен был увидеть, что Стапаненко уже не тянет...
- 1
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
05.07.2024 17:49
У меня и к Забарному немало вопросов
- 0
-
Parussia go home VP
- Старожил
05.07.2024 12:26
Залишаєтьс сподіватись, що будуть враховані очевидні прорахунки у агерсивному налаштуванні гравців на результат.
- 0
-
Anatolii
- Старожил
05.07.2024 12:15
Если бы тренером был Вернидуб, то после такого матча у игроков бы была запись к стоматологу…
- -1
-
Валодік Цибельшухер
- Опытный писатель
05.07.2024 14:01
...а якби Кварц - то до травматолога.
- 0
-
Бум-бум (Вадим)
- Наставник
05.07.2024 11:28
Когда обделался по полной, то только и остаётся, что вспоминать самому, и напоминать нам, о прошлогодних своих достижениях.
- -2
-
Vas51 °
- Наставник
05.07.2024 11:28
Які ви тільки розумні( не тільки Довбик) заднім числом...
- 1
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
05.07.2024 11:14
Это не только Довбик, все форварды демонстрируют высокую результативность,только тогда, когда у форварда на поле налажены правильные взаимоотношения с полузащитниками, да и с игроками всей команды. Ничего подобного на на ЕВРО 2024 у сборной Украины не было. А в Жироне у Довбика именно такая игра организована и это является, в первую очередь заслугой Мичела. Любая команда играет в тот футбол, который формируют тренерская идея и мастерство футболистов.
- 1
-
Kyiv Match
- Старожил
05.07.2024 10:48
- 1
-
Арчибальдо Алекс
- Эксперт
05.07.2024 10:46
Необхідність концентрації показала саме перша гра.
- 3
-
- Phoenix
- Наставник
05.07.2024 10:25
До человека спустя пару-тройку недель дошло. Он хоть в курсе , что Украина вылетела .)
- -1
-
Арчибальдо Алекс
- Эксперт
05.07.2024 12:41
Будем сподіватись, що ,якщо довго розмірковував, то висновки запам'ятає надовго.
- 2
-
Свідок Динамівських сердець
- Наставник
05.07.2024 10:15
Не перебільшуй. Фатальним був вибір стада баранів в 19 році. А футбол то просто гра. Впевнений, більшість вже і не думає про ваш виступ на Євро.
- 8
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
05.07.2024 10:07
Все привязались к игре с румынами. Ну, а результат с Бельгией, что положительный? Винить Артема за игру на чемпионате сильно не стоит. Этот чемпионат конкретно показал, что Довбик зависимый игрок. Учитывая плохую игру партнёров, он лучше сыграть вряд-ли мог.
- 1
-
Сергій Ковальов(scico)
- Эксперт
05.07.2024 09:59
На поле в ЧЕ играл невидимку. Рад конечно, что здорово сыграл в Испании, но сборной это не помогло
- 0