«Футбол сьогодні переміг», — В’ячеслав Заховайло про фінал Євро-2024

Теми:
Сборная Англии, Чемпионат Испании, Евро-2024
Евро-2024 Испания   Англия   14 июля 2024 в 22:00 на Megogo 159

Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло поділився своїми враженнями від фіналу Євро-2024, в якому вчора Іспанія з рахунком 2:1 обіграла Англію і вчетверте завоювала титул найкращої команди Європи.

В’ячеслав Заховайло

«Футбол сьогодні переміг. Ла Фурія Роха заслужено стає чемпіоном Європи 2024.

У першому таймі, як і очікувалося, англійці повністю перекрили всі зони. У структурі 4−4−2, Гарет Саутгейт (головний тренер збірної Англії, — прим. ред.) вибрав вичікувальний план. Як то кажуть, комар не пролетить без квитка.

Іспанія очікувано володіла більше м’ячем. Але не могла пробити щільний оборонний блок. Багато атак закінчувалися навісами в штрафний майданчик англійців. Звичайно, це було на руку команді, що обороняється. У цих ситуаціях оборона англійців грала на своїх найкращих якостях. Водночас іспанці грали у відкритий футбол. Було достатньо відкритого простору для контратак. Чим у принципі й скористалися англійці. Провели в кінцівці пару небезпечних атак. А стандарти викликали пожежу в штрафному майданчику іспанців.

На початку другого тайму перша помилка англійців в обороні призвела до пропущеного голу. З цього моменту почалося свято футболу. Атака на атаку — що може бути краще для шоу. Помилка в обороні іспанців на лівому фланзі, і команда моментально була покарана. 1:1 — show must go on. На 86-й хвилині футбольна справедливість восторжествувала. Іспанія заслужено пройшла до фіналу, обігравши всю еліту європейського футболу. 2:1, суши весла...

Усім добра. Слава Україні!», — написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Автор: (shurik)

Статус: Наставник (1245 комментариев)