У четвер, 18 липня, київське «Динамо» провело заключний контрольний матч на міжсезонному зборі в Австрії. Суперником команди Олександра Шовковського став німецький «Уніон».
Контрольний матч
«ДИНАМО»(Київ, Україна) — «УНІОН» (Берлін, Німеччина) — 2:3 (1:1)
Голи: Ванат (34), Діалло (83) — Холлербах (14), Бедія (80), Сібачо (90+1).
Попередження: Попов (84).
«Динамо»: Бущан (Нещерет, 70), Вівчаренко, Попов, Малиш, Караваєв (Себальйос, 80), Бражко, Кабаєв (Діалло, 80), Піхальонок (Лонвейк, 70), Волошин (Ярмоленко, 46), Буяльський (Шапаренко, 70), Ванат (Шепелєв, 80).
«Уніон» (стартовий склад): Штайн, Фогт, Жекель, Лейте, Госенс, Пртаін, Голлербах, Хаберер, Скарке, Тріммель, Тусар.
Поєдинок розпочався досить обережно з боку обох команд: і «Динамо», і «Уніон» обрали тактику позиційних атак, зробивши акцент на захисних діях. Однак перший небезпечний момент у грі створили саме динамівці. На 10-й хвилині матчу Ванат, відірвавшись від опонента, пробив низом із лінії штрафного майданчика — м’яч пролетів біля штанги.
Буквально в наступній атаці Ванат уже зумів вразити ворота «Уніона», але трохи раніше головний арбітр зустрічі зафіксував положення поза грою і гол скасував. Здавалося, кияни повністю перехопили ініціативу і були близькі до того, щоб «закрити» берлінців на їхній половині поля, але на 14-й хвилині зустрічі саме «Уніону» вдалося несподівано повести в рахунку. Караваєв сфолив на супернику у своєму штрафному і рефері тут же вказав на «точу». Пенальті невпевнено виконав Холлербах, пробивши по центру воріт — Бущан зумів парирувати його удар, проте нападник зумів зіграти на випередження і добити м’яч у порожні ворота — 0:1.
Пропустивши такий прикрий гол, «біло-сині» тут же активізувалися в атаці. Нашій команді знадобилося чимало часу для того, щоб зрівняти рахунок — уже під завісу першого тайму. Після подачі з кутового, Караваєв пробив з льоту, а Попов переправив м’яч у ворота, який захисники спершу заблокували, але поруч був Ванат, який пробив точно — 1:1.
Другий тайм також почався з численних фолів з боку «Уніона», футболісти якого грали відверто грубо. Динамівці намагалися за рахунок швидкісних якостей своїх лідерів розкрити насичену оборону берлінців, але часто все закінчувалося порушенням правил гравцями представника Бундесліги.
Примітно, що починаючи з середини другої половини гри, сценарій першого тайму майже один до одного повторився. «Уніону» вдалося знову несподівано вийти вперед завдяки точному удару Бедії. У «біло-синіх» залишалося 10 хвилин для того, щоб уникнути поразки, і динамівці зуміли знайти свій момент для взяття воріт суперника. На 83-й хвилині Лонвейк відмінною передачею до штрафного берлінців вивів на ударну позицію Діалло, який пробив точно в дальній кут — 2:2.
Здавалося, матч так і завершитися внічию, але вже в додатковий до другого тайму час «Уніону» все ж вдалося вирвати перемогу — 2:3.
На цьому «Динамо» завершує цикл контрольних матчів у літнє міжсезоння. Уже наступного вівторка, 23 липня, у Любліні, команда Олександра Шовковського проведе перший поєдинок 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти сербського «Партизана». Початок зустрічі — о 21:00 за київським часом.
Володимир БОБИР
ПС. Спершу Бражко загнав Себа хрін знає куди своїм неоковирним пасом, потім Попов просто зупинився, залишивши нападника самого... Міг, до речі, і поза грою зробити його, але "нє царскоє ето дело..."
Врешті, це навіть на краще, що таке сталось із Себа в км, буде обачнішим.
учетная запись этого пользователя была удалена
Чем там кончилось? С экспериментами-то?
Брагару? Ну и Шапаренко будет играть со старта, а пока есть причины его беречь.
А кто ещё по вашему в "основе" - Андриевский и другие?
Вот вопрос в том, что только Брагару и Пихаленок - усиление, остальные либо на перспективу, либо под волпросом, а возможности остальных мы давно знаем!
Пихальонок. Я расцениваю, как первый на замену, но не игрок старта. Или он посадит на скамейку Бую или Шапу ?
Ну и пока непонятны возможности Себальоса.
Пока его смотрят, изучают возможности...Пока , по моему, ни разу не основа на партизан
Давая тем самым проявить себя перераспиаренным и гениальной смене.
Ну, и как-то так получилось, что стал одним из лучших в команде по системе гол+пас, невзирая на скамейку и конкуренцию, которая играла не только с организованными командами.
Да? Сергей Станиславович?