Воротар збірної Румунії Флорін Ніце висловився рівно через місяць після перемоги його національної команди над Україною (3:0) у стартовому матчі Євро-2024.
«Сьогодні (17 липня, — прим. ред.) виповнюється рівно місяць з моменту нашого дебюту на Євро-2024, з моменту нашої перемоги над Україною. Ніколи цього не забуду. Ніколи не забуду це чарівне літо, цей неймовірний турнір, це диво», — написав Ніце на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Я лише тепер подумав - він мав на увазі забУти чи забИти?
вони, біільше радіють від перемоги над збірною України, ніж іспанці, які завоювали титул ЧЄ - 2024 р.-))
Ну а нам, в известной степени даже интересно послушать их вопли по этому поводу.