Дружина українського футболіста Максима Третьякова, який донедавна виступав за «Дніпро-1», а цього літа перейшов у «Колос», у своєму Instagram відповіла на запитання, чи буде вона переходити на українську мову.
«Звичайно, що ні. В мене все місто говорить російською, офіціанти в закладах теж. Це ж тільки в Instagram ви лицемірні, я таким брєдом не займаюсь», — написала Третьякова.
(на..х..ера той ХУТБОЛ....
Чому ми взагалі повинні обговорювати якусь дурепу,жінку якогось другорозрядного футболіста, який навіть не розглядався кандидатом у збірну. Я пам'ятаю його по Олександрії і навіть не знав,що він грав у Дніпрі і перейшов в Колос.
На жаль, щей досі це не всі зрозуміли!!!
За російську ще нікого не вбили.