Екс-півзахисник київського «Динамо» Олександр Заваров поділився думкою про те, хто має замінити «Дніпро-1» у чемпіонаті України.
«Закарпатський футбол протягом багатьох років був представлений у чемпіонаті України своїми командами у вищій і першій лігах — спочатку „Закарпаттям“, потім „Верховиною“, „Говерлою“. Зараз же він представлений „Минаєм“. Зрозуміло, що на шальки терезів цей клуб із першоліговим „Епіцентром“ не поставиш. От скажіть, на кого піде краще вболівальник в УПЛ — на „Минай“ чи на „Епіцентр“? Та й спортивний принцип ніхто не скасовував», — сказав Заваров.
Тут потрібно розглядати чисто спортивний принцип...
Мінаю павелко, під гідою федерації, двічі "допомагав"залишитися в УПЛ...і що, щось змінилося..і де прогрес?
Якщо Заваров не розуміє, то це чисті "договорняки" та "рішала"...
нарешті буде спортивний принцип, і це радує!
Цікаво, чому на той Минай мають краще йти? ну прямо такий вже гранд, що далі нікуди
В гостьових матчах вболівальники підуть на свою рідну команду - умовні Восклу, Рух чи Верес. Їм, за велики рахунком буде однаково (щоб не сказати грубіше), хто в них у гостях - Минай чи Епіцентр. А в домашніх - а хіба загалу не однаково, скільки прийде на стадіон в Дунаївцях, а скільки в Минаї?
Народ не догадывается, на каких схемах ухода от уплаты налогов крутится эта структура...
Якщо би у мене щось таке сталося (наприклад, людей перестали би викрадати на вулицях) і я вирішував би, на який футбол краще піти - з Минаєм чи Епіцентром? То краще пішов би на Епіцентр - щоб подивитися, як суддя буде відпрацьовувати брудні гроші власників Епіцентру.
Настоящий футбол выращивают. А не покупают.