Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань прокоментував поразку від Аргентини (1:2) в третьому матчі Ігор-2024 та підбив підсумки виступи української команди на дебютній для неї Олімпіаді.
«Мабуть, результат матчу з Аргентиною не по грі, він не відповідає дійсності. Закономірність результату полягає в тому, що майстерність конкретного епізоду вирішується індивідуально гравцями. В Аргентини індивідуальність була присутня, тому маємо такий рахунок.
Що стосується самої гри: ми без перебільшення грали краще за Аргентину і не заслуговували на поразку.
Якщо казати загалом про наш виступ на Олімпіаді, то я задоволений хлопцями, вони — великі молодці, можуть грати на рівні команд топрівня. Але для цього потрібно, щоб така напруга була у кожному матчі. Коли ми граємо по сім годин матч в Україні, це дається взнаки.
Дякуємо хлопцям за їхнє ставлення. І те, що ми на цьому турнірі, — дуже великий успіх для нашої країни. А в майбутньому, якщо хлопці будуть так вірити у свою гру, то в нас будуть перемоги і на Олімпійських іграх. Дай Боже, щоб закінчилася війна і був мир», — наводить слова Ротаня «Суспільне».
А решта слів- всупереч здоровому глузду!
Моя мати спитала, що то за регулювальник стоїть біля поля?
А там и из Александрии попросят. Типа кому нужен неудачник.
От з цим я згоден. Моменти у нас були, але неоковирні прийоми м'яча, довге роздумування "што дєлать" приводили до того, що аргентинці блокували небезпеку.
Така вже у наших техніка - це ж стосується першої збірної.. Маємо те, що маємо.
Бачите, ЩО з психікою робить одночасне тренування трьох команд.