Головний тренер белградського «Партизана» Александар Станоєвич торкнувся теми заяв київського «Динамо», пов’язаних із тим, що сербський клуб перед протистоянням з українським у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів їздив до Москви на товариські матчі з місцевими командами.
— Я б не хотів коментувати нефутбольні речі. У нас не було жодних проблем на виїзді в Любліні (у цьому польському місті проходив перший матч «Динамо» з «Партизаном», — прим. ред.). Так, я чув деякі заяви «Динамо», але мені це нецікаво.
«Партизан» і наші вболівальники вже 50 років підтримують дружні, братерські відносини з ЦСКА. Так було за часів СРСР, і так є зараз, і нам байдуже, як у цей момент називається країна. Це спорт, і ніщо інше не буде нашою мотивацією, коли ми в середу гратимемо з «Динамо» в Белграді, — сказав Станоєвич під час учорашньої передматчевої прес-конференції.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Те, що заявило Динамо, по відношенню до Партизана,ці слова від усього українського народу, який отримав, від ваших "братушек,"- геноцид в 21ому віці!
І ваших сербів, які воюють проти України, після кацапів, найбільше. Це що, випадковість?!
Так що, нам, українцям, до сраки, що ви розповідали - серби - українці "братушки"!
Як сказав один мудрець:
- " я завжди хотів відповідати людям добром, але життя навчило мене відповідати взаємністю."(с)
Так що, добра від нас не чекайте!