Турецький «Галатасарай» почав переговори з київським «Динамо» щодо трансферу півзахисника Миколи Шапаренка.
За інформацією порталу Aspor.com.tr, «Галатасарай» уже проводить переговори з «Динамо» щодо можливого переходу Шапаренка. Цікаво, що президент стамбульського клубу Дурсун Озбек також підтвердив повідомлення про намір придбати українського хавбека.
«Ми працюємо над цим питанням. Ми будемо проводити трансфери, які потішать наших уболівальників, і це станеться в дуже короткі терміни», — сказав Озбек.
Нагадаємо, раніше також була інформація, що в послугах Шапаренка зацікавлені «Трабзонспор» і «Ньюкасл».
-
Anatol' Ivanov(carnivora)
- Наставник
03.08.2024 00:49
якась брєдятіна.. Турецька ліга в основному скуповує збитих льотчиків за копійки чи в оренду, а тут перспективна зірка...
- 0
-
Валентин 21(Valentin-21)
- Эксперт
02.08.2024 19:42
Турки - халявщики, еще и непорядочные.
- -1
-
Vas51 °
- Наставник
02.08.2024 19:27
Ігоре Михайловичу, запропонуйте Галатасараю компроміс - замість Шапаренко Буяльського-)))... теж хороший півзахисник...
- 1
-
Kristo(Kristo)
- Старожил
02.08.2024 19:10
Пустое сотрясание воздуха турками. Ничего нового. Где Галатасарай, а где Шапаренко...
- 1
-
Denys Khveshchuk
- Старожил
02.08.2024 19:04
Хитродупі турки хочуть за 10М восоко якісного виконавця придбати...маю надію, що Суркіс пам'ятає, як нещодавно на нього цінник повісив у 300М, хоч то й було жартом скорійше...Взагалі то Турція, то вже для пенсіонерів!
- 0
-
Чугайстер Jo(johnie)
- Опытный писатель
02.08.2024 18:25
Коля, подумай три раза. Туда тебе точно не надо. Примера - твой чемпионат.
- -1
-
promet
- Начинающий писатель
02.08.2024 18:14
На Трансфермаркт его цена 9 млн, за 13-15 можно продавать
- -1
-
Alexandr
- Опытный писатель
02.08.2024 20:57
Хороший игрок, не чета Лунину, должен стоить 35 млн и более.
- -2
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
02.08.2024 17:39
Суркис купи напа
- -2
-
Major Just
- Наставник
02.08.2024 16:55
Смешные люди... До сих пор не поняли что такое сейчас Динамо Киев? Это фирма "Купил-продай". А может даже "Возьми на шару - и продай". А вы тут о каких-то спортивных вещах рассуждаете...
- -4
-
- РОНИН -(ronin-za-dynamo)
- Эксперт
02.08.2024 16:51
Не о чем спорить, турки не дадут столько, чтобы у ИМСа глаза на лоб вылезли, а за малые деньги не договорятся.
- -1
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
02.08.2024 16:21
Да чего уж там! Давайте распродадим всех, кто способен на поле думать и... потом будем спокойно мечтать о чемпионстве.
- -1
-
Stepan Ariy(Ariy1)
- Наставник
02.08.2024 15:59
Будемо як Партизан. Розпродали своїх гравців, набрали посередніх легіонерів
- 1
-
Андрей Лазко(andrei39)
- Эксперт
02.08.2024 15:49
та ні, Шапі цього не треба й близько.
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
02.08.2024 15:33
Не фонтан, як казали в дитинстві.
- 1
-
Fedko Petrovich(Borispil)
- Наставник
02.08.2024 15:01
У турков є 300 лямів))))
- -1