Форвард Артем Довбик після переходу до складу «Роми» дав інтерв’ю клубному каналу римлян, де коротко розповів про минулий сезон у «Жироні», а також очікування від нового сезону.
«Нарешті це сталося. Я вже чекаю, коли буде мій перший день з командою. Керівництво „Роми“ переконало мене, що треба перейти до цієї команди. „Рома“ — один з найкращих клубів в Італії, і для мене це великий проект. Я вірю в нього та сподіваюся, що в нас вийде щось цікаве у новому сезоні.
Минулий сезон був неймовірним для мене та „Жирони“, а команда вперше вийшла до Ліги чемпіонів. Але я відчув, що мені треба зробити новий крок. „Жирона“ — маленький клуб в Іспанії, а „Рома“ — великий клуб в Італії. Тиск буде більшим, але футболу без тиску не буває. Я хочу подякувати партнерам по „Жироні“, які створювали для мене моменти і я зміг стати найкращим бомбардиром.
Тепер я хочу забивати багато голів в Італії. Я вже спілкувався з тренером Даніеле Де Россі. Поговорили про тактику, про футбол. Я маю гарні враження від розмови з ним. Мої кумири? Думаю, Андрій Шевченко, який, зокрема, грав в Італії, найкращий українець в історії Серії A», — сказав Довбик.
-
Михаил
- Старожил
04.08.2024 08:56
Этими словами Бовбик подос-ал Циганкову, на которого вполне могут вылиться обиженные эмоции болельщиков.
- 0
-
victor3 Nazar
- Наставник
03.08.2024 23:32
- 0
-
Den Desyatka(deSyatka)
- Старожил
03.08.2024 19:41
Час покаже, Довбику удачі та швидкого вливання в тіму! Про Жирону дослівний переклад точно)))
- 0
-
Николай
- Наставник
03.08.2024 19:22
Артем мав би висловити слова подяки на початку інтерв’ю. (Згадаймо, з чого починає Шовковський).
- 0
-
Vas51 °
- Наставник
03.08.2024 18:56
Все одно, коли даєш інтерв'ю, хоч на 10 процентів, включай свої мізки...
- 1
-
Андрій Федорович(andrey02)
- Эксперт
03.08.2024 17:30
Оце ляпнув, так ляпнув
- 0
-
Олександр Гавриш(gavrich)
- Опытный писатель
03.08.2024 16:21
Якщо він так сказав, то він баран не вдячний.
- -1
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
03.08.2024 15:24
Такі слова це зневага до Жирони, за яку він грав і завдяки якої про нього почули в Європі. Дуже некрасиво з його боку...Був про нього кращої думки!
- 1
-
Volodymyr Ubolivalnyk(fan11)
- Начинающий писатель
03.08.2024 14:54
Невдячність - не найкраща людська якість…
- 3
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
03.08.2024 14:40
Можно было сказать маленький клуб , но большая команда , была по крайней мере .
- 3
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
03.08.2024 14:35
Взял и насрал напоследок. Довбик есть Довбик
- 1
-
Shapych
- Эксперт
03.08.2024 14:00
„Рома“ — один из лучших клубов (с)
- 0
-
nickmax
- Старожил
03.08.2024 13:22
Вболіватимемо за Артема в Ромі ,нехай в нього все вийде успішно. Але Жироні і її вболівальникам Довбик повинен подякувати ,вони в нього вірили і підтримували.Без їхньої підтримки він би не став тим ,ким є сьогодні.
- 2
-
Арчибальдо Алекс
- Эксперт
03.08.2024 13:14
Зрозуміло, що інтерв'ю для "Роми", але не треба було про 'маленький клуб". Негарно.
- 11
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
03.08.2024 14:02
Там ще могли бути тонкощі перекладу.
- 1
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
03.08.2024 15:29
Ну, я теж про це подумав... Бо Довбик все ж футболіст а не лінгвіст, ще й слов'янського походження і з невеликим ще досвідом... Отже навряд чи досконало володіє мовними тонкощами, можливо сказав так, як йому було простіше... Тут грамотний контекстний переклад має велике значення... :)
- 1
-
Shapych
- Эксперт
03.08.2024 14:13
Так там і тренер не раз заявляв, що "ми - маленький клуб".
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
03.08.2024 13:10
Як на сьогодня, результати Жирони кращі чим в Роми, і якими вони будуть в наступному сезоні в Єврокубках і чемпіонатах ми побачимо. Заява про маленький клуб зайва,якщо він взагалі таке точно говорив
- 1
-
Геннадий Буга
- Опытный писатель
03.08.2024 18:15
Шутка, конечно, но мысль пришла такая...'Результаты Жироны лучше, потом что там играл Довбик... А в этом году, результаты будут лучше у Ромы ")))
- 0
-
Максим Maxym
- Старожил
03.08.2024 22:00
після розпродажу лідерів Жирони ви очікуєте результат?
- 0