Шевченко, Ребров, Усик взяли участь в благодійному матчі (ФОТО)

Теми:
Сергій Ребров, Андрій Шевченко

Легендарні футболісти київського «Динамо» і збірної України Андрій Шевченко і Сергій Ребров, а також абсолютний чемпіон з боксу у надважкій вазі Олександр Усик взяли участь у благодійному матчі.

«Сьогодні провели благодійний футбольний матч. Два тайми по 25 хвилин. Шість на шість. З замінами. Наша команда „Хартія“, небайдужі спортсмени і люди культури, нарешті зібралися в одному місці в один час. В Києві. Це було непросто, грали проти команди Inzhur. Рахунок 9:7 на користь „Хартії“.

Але це не важливо. Важливо, що 5,2 млн грн йдуть на 13-у бригаду НГУ „Хартія“, яка воює в Харківській області. І воює добре. Дякую усім за підтримку сил оборони!», — написав журналіст Віталій Сич на своїй сторінці в мережі Facebook.