Філіп Клеман: «Сподіваюся, що в матчі-відповіді з «Динамо» від підтримки наших уболівальників зірветься дах стадіону»

Теми:
Філіп Клеман, Динамо, Рейнджерс, Лига чемпионов
Лига чемпионов Динамо Киев Рейнджерс Глазго 6 августа 2024 в 21:00 на 2+2 457

Головний тренер шотландського «Рейнджерс» Філіп Клеман підбив підсумки першого матчу своєї команди з київським «Динамо» (1:1) у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, який відбувся вчора в Любліні.

Філіп Клеман

«Я думаю, що на тій стадії, на якій ми перебуваємо, з огляду на наш перехідний період, сьогодні ми зробили крок уперед і домоглися справді важливого результату.

У першому таймі ми занадто легко втрачали м’яч, і „Динамо“ отримувало можливість для контратак, а ця команда смертоносна в цьому компоненті, вона діє дуже швидко і з високою якістю. У другому таймі ми мали набагато кращий вигляд, ніж до перерви. Ми були більш спокійні з м’ячем і контролювали більше простору.

„Динамо“ — справді хороша команда, вони грають разом уже чотири або п’ять років, тож багато командних дій у них доведені до автоматизму. У цьому плані я залишився задоволений тим, як наша команда реагувала в тих чи інших ситуаціях.

Гол Дессерса на останній хвилині матчу? Йому кілька разів не щастило до цього, у воротаря „Динамо“ було кілька хороших сейвів. Усе-таки йдеться про голкіпера національної збірної України. Та й узагалі „Динамо“ — команда з великою кількістю сильних сторін.

До матчу-відповіді з „Динамо“ на нас чекає поєдинок у чемпіонаті. Я не знаю, чи буде така гра у „Динамо“. Перед сьогоднішнім матчем у нашого суперника не було поєдинку в чемпіонаті, але ви бачили, що їм було важко фізично наприкінці зустрічі. Тому мені дуже цікаво, чи буде „Динамо“ грати цими вихідними? Ймовірно, ні, але ми зробимо свою роботу по-своєму.

А ще сподіваюся, що в матчі-відповіді підтримка наших уболівальників буде такою сильною, що зірветься дах стадіону», — наводить слова Клемана офіційний сайт «Рейнджерс».

Автор: (shurik)

Статус: Наставник (1245 комментариев)