«Крові ми ще поп’ємо, здаватись просто так точно не будемо», — Юрій Вернидуб після поразки «Кривбаса» від «Вікторії»

Теми:
Юрій Вернидуб, Кривбасс, Виктория, Лига Европы

Головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди від чеської «Вікторії» (1:2) в першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, який відбувся вчора в Кошицях.

Юрій Вернидуб

«Той результат, який ми сьогодні здобули, нас не задовольняє. По грі: виглядали непогано, протистояли хорошому супернику, який регулярно грає в єврокубках.

В першому таймі забили хороший гол. До перерви й моментів біля наших воріт я не памʼятаю, а от у другому перші 15 хвилин нас підвели. Непоганий мʼяч забив 16-річний гравець „Вікторії“, але, хочу сказати, що до цього, на мій погляд, там був фол на Твердохлібі. Рефері не побачив цього, отже там його не було.

Другий гол — ми його зовсім не чекали. Послизнувся наш центральний захисник — суперники провели швидку атаку і забили знову. Після цього „Кривбас“ знову почав грати у футбол. І були класні моменти — поперечина, вихід віч-на-віч. Але ми цим не скористались.

Маємо 1:2. Але ми програли тільки перший матч. В Пльзені нас чекає бій. Знаю свою команду, своїх хлопців — крові ми ще попʼємо, здаватись просто так точно не будемо. Шанси, на мій погляд, все рівно 50 на 50, а там час покаже.

Команда вже відчула, що таке єврокубки, що треба виходити та грати трохи по-іншому. Так, суперник сильний, але треба себе також вести по-бійцівські. Після того, як тебе штовхнули і ти впав, треба завжди вставати і бігти далі. В нас цього сьогодні не було. А ось „Вікторія“ грала так, що відчувалось: вона багато поєдинків провела в єврокубках. Але нічого, ми будемо вчитись на своїх помилках і робити відповідні висновки. Думаю, до Пльзені приїдемо трошки інші», — сказав Вернидуб.