Уболівальники «Вікторії» — про «Кривбас»: «Добре, що військові в Україні кращі, ніж футболісти»

Теми:
Кривбасс, Виктория, Лига Европы

Чеські вболівальники задоволені перемогою в матчі з «Кривбасом», оскільки їм протистояв гідний суперник, який міг, за інших обставин, здобути впевнену перемогу над «Вікторією».

Усі відзначають внесок у перемогу 16-річного футболіста, який наважився на дальній удар, забивши красивий гол і змусивши свою команду повірити в успіх. Чехи вважають «Кривбас» сильнішим суперником, ніж «Гартс», з яким вони можуть зіграти в наступному раунді кваліфікації, тож упевнені, що для виходу до групового етапу потрібно пройти українців, а шотландці вже не завдадуть проблем «Вікторії».

Parisek: Все добре, що добре закінчується. Тому що старт цього матчу був жахливим для «Вікторії». І все могло закінчитися набагато гірше для нашого клубу, якби не маленьке диво від Паноша.

Jindr: Цей гол був чудовий! Який удар, який гол! Цей малюк молодець, він врятував команду від провалу. Не думаю, що ми змогли б виграти, якби не дивовижний гол Паноша.

Ales: Ну, досить було не дати «Кривбасу» зіграти вільно і застосувати до них високий пресинг, як вони звалилися немов картковий будиночок. І це було не зовсім те, що мені зрозуміло, адже гру команди мали розібрати давно, а не робити аналіз у роздягальні. Вашулін забив гол, але в іншому він, мабуть, найгірший футболіст, який коли-небудь грав в атаці «Вікторії».

Kralik: Перший тайм був огидним у виконанні «Вікторії», «Кривбас» грав сильніше і заслужено вигравав до перерви. На щастя, другий тайм був чудовим. Радий, що в роздягальні тренерський штаб знайшов потрібні слова для гравців і надихнув їх на перемогу.

Trexler: «Спарта», «Острава», «Млада»... Я радий, що «Вікторія» не опинилася в цьому списку невдах. Чеські клуби занадто часто стали відчувати серйозні проблеми з не найсильнішими суперниками. Після першого тайму у мене було відчуття, що «Вікторія» сьогодні теж не зможе нас порадувати. Добре, що вони все-таки змогли виправити ситуацію.

Ernest: У «Кривбасу» є хороші гравці у складі, але їх недостатньо багато, щоб грати на такому рівні. Це зіграло нам на користь. Якби у суперника було більше висококласних гравців, то він би нас сьогодні розгромив із непристойним рахунком.

Hroch: «Шахтар» грає за всю Україну. Більше там сильних клубів не залишилося. Що там говорити, якщо один із найкращих клубів минулого сезону вирішив навіть не грати в єврокубках і вирішив завершити своє існування.

Michal: Якби українці грали у футбол так само добре, як воюють... То вони були б найкращими в Європі! На щастя для нас, футболісти «Кривбасу» явно не найкращі у своїй професії.

Kvassay: Чув таку думку, що українцям складно грати у футбол і вигравати, тому що вони переживають через війну. Скажу трохи грубо, але ви або переживайте за війну і тоді не грайте у футбол, або виходьте на поле і не придумуйте потім відмовки.

Zdenek: Кажуть, що тренер «Кривбасу» після початку повномасштабної війни пішов в армію і навіть побував на фронті. Поважаю таких людей, для яких честь і любов до країни — це не порожні поняття. Цікаво, як йому після такого працювати з футболістами, які явно не особливо переймаються результатом?

Baca: Думаю, що для «Вікторії» вже все вирішено в цьому протистоянні. Перший тайм був складним, але ми знайшли протиотруту від атак «Кривбасу». Не думаю, що вони зможуть нас знову чимось здивувати в другому матчі.

Sedlak: Чомусь у «Вікторії» завжди виходять вдалі матчі з командами, які представляють східну частину Європи. Це вже якась приємна традиція для нашого клубу. Гра з «Кривбасом» підтвердила це.

Rohla: Мить тому «Вікторія» проводила огидний матч, а потім ми побачили цей гол... Повинен визнати, що Панош врятував команду і зумів здивувати суперника. Якби не цей диво-гол, то «Вікторія» сьогодні програла б «Кривбасу».

Pisko: Приводів для паніки поки що немає, але хочу лише нагадати, що в 4-му попередньому раунді Ліги конференцій на нас чекає «Бетіс». Тому ми або проходимо «Кривбас» і на 99% опиняємося в Лізі Європи, або програємо українцям і на 99% прощаємося з єврокубками.

Tringela: Як на мене, то нічия була б більш справедливим результатом цього матч. Боюся, щоб наші футболісти не розслабилися занадто рано і не повірили у свій вихід до наступного раунду. «Кривбас» — небезпечний суперник, не варто їх недооцінювати навіть після перемоги.

Ladinec: Ну, після першої половини матчу це був жах і страждання, а друга половина зустрічі була трохи кращою, але все одно мені не особливо сподобалася гра «Вікторії». Є над чим працювати.

Vojta: Гідна ідея і сміливість дати шанс 16-річному Паношу. Спрацювала тренерська інтуїція. Якби не цей юний хлопець, то сьогодні все закінчилося б дуже погано для «Вікторії» і дуже добре для «Кривбасу».

Benes: Не буду поспішати хвалити команду, тому що «Кривбас» створив достатньо моментів для впевненої перемоги. Нам якоюсь мірою пощастило, але не можу сказати, що це була легка перемога на класі.

Vaculik: Класика — «Вікторія» і «Славія» рухатимуться вперед у єврокубкових турнірах, набиратимуть очки, а решта підтвердять, наскільки відчайдушно незграбний чеський футбол.

Oslanec: Матч складався з двох різних таймів. Перший вийшов конфузно-трагічним. На щастя, ми програли його тільки з рахунком 0:1. Другий тайм — з великою кількістю моментів у обох команд, красивими голами «Вікторії» і запам’ятається нашою перемогою. Але «Кривбас» не був гіршим, тому було б нерозумно їх недооцінювати перед матчем-відповіддю.