«Рейнджерс» — «Динамо»: де дивитися, онлайн трансляція. Матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів

Теми:
Динамо, Рейнджерс, Лига чемпионов
Лига чемпионов Рейнджерс Глазго Динамо Киев 13 августа 2024 в 21:45 на 2+2 4

У вівторок, 13 серпня відбудуться матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону-2024/25. В одному з цих поєдинків у Глазго на стадіоні «Гемпден Парк» зіграють місцевий «Рейнджерс» і київське «Динамо». Початок зустрічі — о 21:45 за київським часом.

«Рейнджерс» — «Динамо»: де дивитися, онлайн трансляція

Матч «Рейнджерс» — «Динамо» буде де дивитися тим уболівальникам, які не зможуть потрапити на цей поєдинок. Пряма трансляція «Рейнджерс» — «Динамо» пройде на телеканалі «2+2». В інтернеті ж стежити онлайн за перебігом гри можна буде за допомогою платформи FootballHub, а на також на клубному каналі ФК «Динамо» (Київ) в YouTube.

На Dynamo.kiev.ua традиційно відбудеться текстова онлайн трансляція матчу «Рейнджерс» — «Динамо», а також буде доступна онлайн статистика гри. Стартові склади команд на майбутній поєдинок очікуйте на сторінках нашого сайту і його соціальних пабліках приблизно за годину до початку гри. Одразу після фінального свистка ви зможете отримати у нас повний звіт про матч, а трохи згодом — післяматчеві коментарі та пресконференцію головних тренерів команд.

Перший матч між «Динамо» і «Рейнджерс», який проходив тиждень тому в польському Любліні, завершився з рахунком 1:1. Кияни відкрили рахунок наприкінці першого тайму (відзначився Андрій Ярмоленко) і потім були дуже близькі до перемоги, проте пропустили гол у відповідь на четвертій компенсованій хвилині другого тайму, за кілька секунд до фінального свистка.

Затем суперники провели матчі у своїх національних чемпіонатах«Динамо» обіграло в гостях рівненський «Верес» (2:1), а «Рейнджерс» із таким самим рахунком здобув домашню перемогу над «Мазервеллом».

До матчу «Рейнджерс» — «Динамо» команди-учасниці цієї зустрічі підходять з мінімальними кадровими проблемами. У киян не зможуть зіграти лише Володимир Шепелєв і Микола Михайленко, а у шотландців під питанням участь у грі Леона Балогуна.

Матч «Рейнджерс» — «Динамо» обслужить бригада арбітрів з Італії на чолі з рефері в полі Марко Гвідою. Також на грі буде задіяна система відеодопомоги арбітрам VAR під управлінням Алеандро ді Паоло.

Нагадаємо, що матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону-2024/25 «Рейнджерс» — «Динамо» відбудеться у вівторок, 13 серпня, в Глазго на стадіоні «Гемпден Парк» (початок — о 21:45 за київським часом). Де дивитися: телеканал «2+2», онлайн платформа FootballHub, канал ФК «Динамо» (Київ) у YouTube. Текстова онлайн трансляція, статистика, звіт, прес-конференція: на Dynamo.kiev.ua.

Автор: (shurik)

Статус: Наставник (1245 комментариев)