Відомий український журналіст Ігор Лінник прокоментував перемогу київського «Динамо» над шотландським «Рейнджерс» (2:0) у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, що відбувся вчора в Глазго.
«Київське „Динамо“, як і очікувалося, обіграло „Глазго Рейнджерс“ — такий собі шотландський „Верес“...
Обіграло за рахунок чого? Насамперед за рахунок значно кращої функціональної готовності! Саме ця, новопридбана, здатність „Динамо“ до використання аритмії — коли потрібно різко додавати темп і тримати його стільки, скільки потрібно; а коли необхідна пауза, брати її, не втрачаючи здатності контролювати перебіг подій на полі, — стала основою перемоги в Глазго.
На фундаменті високої функціональної готовності тренеру значно простіше варіювати тактичні перебудови, бо в такому разі в його руках головні важелі управління всім полем бою. Тільки тоді й з’являється можливість зосереджувати потрібні тренеру епіцентри подій у тій чи іншій точці/напрямку. <Нинішній „Рейнджерс“ абсолютно не готовий до такого підвищення ставок — він працює в режимі „наберемо фізику під час сезону“. І все, що йому залишилося в підсумку — це звалити провину за свою поразку на арбітрів. Ну і нехай, це вже їхні проблеми.
„Динамо“, як і у випадку з „Партизаном“, було на голову сильнішим за запропонованого йому суперника, хоча, як порівняти з „Партизаном“, „Рейнджерс“ — значно досвідченіша, більш збита та майстерна команда.
Таким чином я підходжу до припущення про те, що і „Зальцбургу“, ще класнішій команді, буде дуже непросто в протистоянні з таким „Динамо“!
Не залазячи з цілком зрозумілих причин у тактичні нетрі, зазначу лише одне: у Глазго Олександр Шовковський залишив на лавці Піхальонка, а Буяльського випустив у стартовому складіЧому? Я думаю, у такий спосіб він заздалегідь подумав про необхідність посилення (і прискорення!) гри „Динамо“ в завершальній фазі дуелі в Глазго, про можливий додатковий час і т. д.
До чого це все? Відрадно бачити, наскільки ретельно і комплексно підходить тренерський штаб „Динамо“ до організації процесу управління ігровими діями своїх футболістів, передбачаючи найрізноманітніші варіанти розвитку подій на полі.
Це означає, що „Динамо“ повертається до себе!
P.S. Чому „Рейнджерс“ — це шотландський „Верес“? Тому що за стилем гри це такий самий бійцівський клуб, який прагне швидше налякати суперника, а не обійти його силою розуму. І в цьому плані для „Динамо“ було дуже корисно перед візитом до Глазго зазирнути в Рівне. Різниця в одному — у Глазго арбітр не потурав хуліганству на полі, а в Рівному для заробітчан, які відпрацьовували преміальні Ахметова, було вистелено червону килимову доріжку...», — написав Лінник на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Слишком уж всё просто расписано. Физически мы переиграли шотландцев в первую очередь благодаря удалению их игрока, если вдруг кто-то хочет это оспорить, то советую пересмотреть концовку первого матча.
Нет ответов на простые вопросы, как так получилось, что первый удар в створ ворот соперника у нас случился после 80-й минуты ? Или это план такой был ? Почему мы так плохо выглядим в атаке ? Было несколько очевидных провалов в опорной зоне, почему ? Почему игра Ярмолы вызывает вопросы, может стоит пробовать Брагару на этой позиции ? И таких вопросов у меня есть много
Впереди ещё более сложный и более мастеровитый соперник, надо искать свои проблемы и делать надлежащие выводы. Петь дифирамбы рановато.
Ваши вопросы, вполне уместные, все-таки рановато задавать Динамо, ведь это первый матч по-сути, где мы видим организованную команду СаШо в течении всей игры, а не тайма - пол-тайма. Все детали встанут на свои места если будет структура, дающая игру. Эта структура просматривается, чего я в общем не ожидал при назначении и рад своей ошибке. Мы реально видим Команду.
По проходу дальше конечно большой вопрос, хотя весной Зальцбург смотрелся так себе. Но сомнения это не твердая уверенность в полном провале)