Як стало відомо «Футбол 24», головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський готовий попрощатися з центральним півзахисником Володимиром Шепелєвим.
«Динамо» активно шукає клуб для свого 27-річного хавбека у Польщі, Ізраїлі, Бельгії та Нідерландах. Розглядають як оренду з правом викупу, так і прямий продаж. Ускладнює пошуки нового місця роботи висока зарплата півзахисника — подейкують, що гравець отримує у київському клубі 30 тисяч євро на місяць.
Нагадаємо, Шепелєв — вихованець «Динамо». За першу команду виступає з січня 2017 року. Минулого сезону у 22-х матчах забив 2 голи. Його угода з «біло-синіми» чинна до 31 грудня 2025 року. Transfermarkt оцінює його в 1,8 млн євро.
До слова, у поточному сезоні Володимир поки не дебютував — він продовжує відновлюватися після м’язової травми.
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
17.08.2024 00:49
"Там" гравець заради перевантаження кар"єри може піти на меншу зарплату. А Шепелєву чи Андрієвському що? Грошва капає, тож можна і на лаві зручно посидіти, щоб вийти на поле хвилин на 10-15.
- -1
-
Kreativshik (Влад Стефанов)
- Наставник
16.08.2024 23:36
Уверен, никто его не видет в нынешнем Динамо как и капитана «я исчезну на поле, а вы в 10м играйте»..у нас есть Мега трансфер из Днепра.. с этими 2мя надо прощаться.. люди невидимки на поле
- -2
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
16.08.2024 22:22
Шепелева можно только поздравить с хорошим агентом.
- 1
-
Анатолий Оптимист(ant862)
- Старожил
16.08.2024 21:08
Чемодан без ручки. Занимает место, а другие должни ходить в аренди.Процедура справедливости в ДК желает совершенства......
- 1
-
Randy !
- Наставник
16.08.2024 20:30
Если смотреть на проблему с другой стороны, а именно со стороны игрока, то Суркис лучший президент)
- 1
-
Alex Boban(sorin57)
- Наставник
16.08.2024 19:21
Шепелев всю дорогу сонний. Буяльський - через гру - невидимка, Караваев в кожні грі обрізається мінімум 2 рази, з послідуючим гольовим моментом біля наших воріт, Нещерет теж майстер привозів у кожному матчі. Так би мовити, роботи непочатий край по чистці складу. Тут пишуть за Супрягу, так його хоть рідко випускають грати.
- -1
-
Tag Nacht(walltearer)
- Старожил
16.08.2024 19:14
Этого пассажира надо было давно уже отпускать.
- 0
-
s2r Дед
- Эксперт
16.08.2024 21:54
А если он не хочет "отпускаться"?
- 2
-
Джон Уик
- Старожил
16.08.2024 19:04
Давно пора вместе с Андриевским и Супрягой за компанию.Уже 27 лет а он все в молодых и перспективных числится.
- 2
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
16.08.2024 18:55
Он хоть знает свою реальную цену или считает себя игроком высокого уровня?
- -4
-
Randy !
- Наставник
16.08.2024 20:31
Вы тоже на работе просите понизить вам зарплату?)
- 4
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
16.08.2024 21:35
Если бы я увидел, что не тяну, ушел бы сам, а не цеплялся за лишнюю копейку.
- -4
-
Vadim
- Эксперт
16.08.2024 18:43
Шепелєву пора !!
- 1
-
Vas51 °
- Наставник
16.08.2024 18:30
Невже було не зрозуміло чинушам клубу, після сезону 2023/24, що з Шепелеаим потрібно прощатися... і з травня місяця, для нього, шукати новий клуб...
- 2
-
Отличница Цветкова + Двоечник Петров = ЖАРА
- Наставник
16.08.2024 18:07
Только не вздумайте контракт продлевать, пусть уже свободным агентом уходит через полтора года - дешевле выйдет.
- 0
-
relentlessk
- Опытный писатель
16.08.2024 21:20
Так контракт пол года назад как раз и продлили до декабря 25-го
- 0
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
16.08.2024 17:56
Взагалі не поганий гравець але в останні роки травми не дають грати в повну силу. Це як з Денисом Поповим у якого теж були проблеми з травмами. Добре що зараз все позаду.
- -5
-
Maxwell Johnes
- Наставник
16.08.2024 18:07
Вы похоже, никогда не видели, как Шепелев "играет".
- 3
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
17.08.2024 10:11
Чому Ви так думаєте? Я уважно спостерігаю за гравцями Динамо, і хочу сказати, що до приходу Луческо Шепелєв показував цікаву гру, особливо в парі з Циганковим. Просто експерименти які проводив румин з гравцями не пішли на користь ні команді, ні деяким гравцям. В тому числі і Володимиру.
- 0
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
16.08.2024 18:12
Не поганый ?!
- -3
-
Феликс Ушеренко(Filimon)
- Опытный писатель
16.08.2024 17:53
Вова ДК не нужен. Слабее нынешних игроков!
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
16.08.2024 17:31
Булю разом з ним, і Андрієвського
- -3
-
Name Surname(stas.317)
- Эксперт
16.08.2024 17:44
А играть весь сезон будет 11 человек без замен?
- -2