Півзахисник «Динамо» Олександр Піхальонок поспілкувався з телеграм-каналом «Дніпрянин» після переможного матчу чемпіонату України з «Карпатами».
— Олександре, які ваші враження від матчу?
— Враження позитивні, бо перемогли, але все таки після другого голу ми почали робити багато помилок, грати назад, награвати Бущана, якщо можно так сказати. Ми втратили частковий контроль над грою, «Карпати» могли забивати. Пощастило, що у них був офсайд. А після пенальті довели гру до перемоги.
— Наскільки важко було включатися у гру після пропущеного голу вже на початку матчу?
— Не те, щоб важко. Треба сконцентровано грати з першої хвилини, але так сталося, що пропустили. Будемо розбирати помилки, добре, що одразу зібралися і почали створювати моменти. Могли забивати і 3 і 4.
— Гол проти «Рейнджерсу», тепер гол «Карпатам». Період адаптації в «Динамо» для вас завершено?
— Можно і так сказати. В команді дуже класний колектив, мене хлопці добре прийняли. І тренерський штаб, керівництво. Дуже дякую за це.
— Наскільки комфортно грати з партнерами, деяких з них ви знали ще по збірній?
— Партнери досить високого рівня, ми готуємось, тренерський штаб підказує і розбираємо кожного соперника, тому немає ніяких проблем.
— Які завдання ставите особисто для себе? Мрієте про повернення до збірної?
— Звісно, хочеться повернутися до збірної України, але це вирішувати головному тренеру. Для себе та команди ставимо цілі виграти кубок та чемпіонство, також дуже хочеться потрапити в основний етап Ліги чемпіонів. Це моя особиста мрія та мрія хлопців у команді.
-
Александр Андрушко
- Читатель
20.08.2024 21:48
Мне кажется, что такие голы раньше забивал Ярмоленко - смещение в центр, удар...
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
20.08.2024 16:48
Пік форми може і не пройти,якщо він постійно грає в хорошій компанії з достойними супротивниками,а такі будуть в єврокубках. Піхальнок ще може і додати, дуже розумно зробив що не пішов гріти лавку в Шахтар
- 0
-
John Cena(Dolan7)
- Наставник
20.08.2024 16:37
Я надеюсь что он уже сейчас вернется в сборную, он заслужил.
- 0
-
Ігор Равлінко
- Наставник
19.08.2024 22:49
Появилася інформація , що Ребров запросить у збірну Піхальонка , так що одна мрія нашого гравця , вже здійснилася . Тепер потрібно дуже добре попрацювати над здійсненням другої. Нехай щастить !!!
- 0
-
Olexandro Kyivsky(Kyiv-70)
- Наставник
19.08.2024 20:42
Як би зараз, як колись, раніше, Піхальонок на роки був в Динамо - це майбутній основний плеймейкер-Капітан! Всі задатки для цього є.
- 0
-
Kreativshik (Влад Стефанов)
- Наставник
19.08.2024 20:20
На сегодняшний день, основной игрок Динамо и сборной.. забил уже больше интеровского ваната, и 2 из вне штрафной
- 1
-
Свідок Динамівських сердець
- Наставник
19.08.2024 19:28
Напевно, до збірної вже повернувся.
- 0
-
A G(Toha111)
- Эксперт
19.08.2024 18:13
Твої мрії співпадають з нашими. Нехай щастить.
- 1
-
alex dk(alexdk1)
- Опытный писатель
19.08.2024 16:08
Мені одному Пихальонок своєю грою нагадує Белькевича?
- 4
-
Kreativshik (Влад Стефанов)
- Наставник
19.08.2024 20:22
Нет, только подумалось и ваш комент.. Но у пихаленка пушка посильней.. валик бил на технику, а этот и сетку может порвать
- 2
-
Olexandro Kyivsky(Kyiv-70)
- Наставник
19.08.2024 20:40
Я би більше порівнював з Калітвінцевим!
- 0
-
Yevgen Borshch
- Опытный писатель
19.08.2024 15:33
Піхальонка я ще відмічав у матчах за Мариуполь, він там був найкращим гравцем потім в Дніпро-1 теж був незамінним у центрі поля, поки що дійсно Шапаренко-Бражко-Піхальонок найкраще тріо наших ЦП за останні роки, але все одно індивідуально є куди рости на тому ж європейському фоні, на якому наша команда все ще досить слабенько виглядає
- 1
-
botanik bOtan
- Старожил
19.08.2024 15:22
Кста, в телеге у ШД полистал...там они еще по матчу с братушками стали локти кусать, что прошляпили такой самородок))
- 3
-
Your Face
- Наставник
19.08.2024 15:16
Піхальонок - це просто діамант. Це можливо найуспішніше підписання за останні роки.
- 3
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
19.08.2024 14:59
Якщо , дай Бог, трамвми оминуть, то як мінімум одне бажання Сашка здійснеться. Гадаю Ребров викличе Піхальонока у збірну. Друга мрія ЛЧ , усе у ваших , динамівці, ногах і головах. Залишилося зробити один крок.
- 1
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
19.08.2024 14:57
Хорошие мечты,мы тоже не против их воплощения.Удачи вам.Судя по игре.хорошее приобретение в Динамо.которое выгодно обоим сторонам.
- 1
-
Olexander -(PharaoUA)
- Начинающий писатель
19.08.2024 23:17
Знущаєтеся? :-(
- -2
-
Денис Рубанец(rubanezd)
- Старожил
20.08.2024 10:20
Друга сторона - це сам Піхальонок
- 0
-
botanik bOtan
- Старожил
19.08.2024 14:56
И игра хорошая, и интервью не вызывает чувство отвращения...искренне хочется пожелать ему удачи!!!
- 0