Амар Дедич: «Шапаренко в першому таймі був трохи божевільним»

Теми:
Микола Шапаренко, Амар Дедич, Динамо, Зальцбург, Лига чемпионов
Лига чемпионов Динамо Киев Зальцбург Австрия 21 августа 2024 в 22:00 на MEGOGO 608

Захисник австрійського «Зальцбурга» Амар Дедич прокоментував перемогу своєї команди над київським «Динамо» (2:0) у першому матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, а також розповів про сутичку з півзахисником «біло-синіх» Миколою Шапаренком одразу після закінчення першого тайму, що обернулося жовтими картками для учасників інциденту.

Амар Дедич

«Складна гра. Але позитивна. Сьогодні був матч із хорошим суперником, тому ми повинні бути задоволені результатом. Але при цьому в жодному разі не треба забувати, що це тільки перший тайм нашого двоматчевого протистояння з „Динамо“, на нас чекає ще поєдинок у відповідь.

Загалом, ми сьогодні зіграли добре, створили непогані моменти, забили двічі. Не обійшлося, звісно, без помилок, біля наших воріт теж було небезпечно, тож нам ще належить удосконалюватися. Упевнений, що і в матчі-відповіді з „Динамо“ буде непросто.

Епізод із Шапаренком? Це футбол, емоції. Таке трапляється. Але в першому таймі Шапаренко був трохи божевільним. У результаті, я теж трохи розлютився, тому вийшло так, як вийшло. Але зараз я вже повністю спокійний», — сказав Дедич у своєму фленш-інтерв’ю після закінчення матчу з «Динамо».

Автор: (shurik)

Статус: Наставник (1245 комментариев)