Головний тренер збірної України Сергій Ребров в ефірі MEGOGO підбив підсумки матчу 1-го туру Ліги націй-2024/25 зі збірною Албанії (1:2), який відбувся минулої суботи в Празі.
— Зрозуміло, що результатом матчу ви незадоволені. А чи залишилися ви задоволені ви грою, яку показала сьогодні збірна України?
— Якщо ми не задоволені результатом, то ми незадоволені й грою. Так, ми створювали деякі моменти, але я вважаю, що сьогодні не було команди на полі. Треба подивитися весь матч, проаналізувати, але вже зараз можу сказати, що ми незадоволені ні результатом, ні грою.
— Чому повторилася історія з Євро-2024?
— Тому що ми грали проти сильного суперника. Це футбол. Збірна Албанії виступала на Євро-2024. Ми відкрили рахунок, отримали впевненість, але, на жаль, майже одразу пропустили гол у відповідь. Так буває у футболі.
Я не можу сказати, що сьогодні було повторення матчу з Румунією: ми намагалися створювати моменти, і не було такого, що першого удару в площину воріт ми завдали тільки на 80-й хвилині гри. Але, звісно, на матч із Чехією нам треба готуватися з іншим настроєм.
— Що змінилося в грі збірної України після перерви?
— Ми і в першому таймі намагалися створювати моменти. Але ми грали проти дисциплінованого суперника, який щільно й організовано оборонявся. Тому нам було дуже складно в першому таймі. У другому таймі забили гол, отримали впевненість, були ще моменти.
— На якій позиції ви бачите в грі команди Зінченка?
— На позиції лівого захисника.
Текстова розшифровка — Dynamo.kiev.ua, при використанні матеріалу гіперпосилання обов’язкове!
-
Clermont Ferrand(clermon)
- Наставник
09.09.2024 17:54
Я не буду обговорювати такі глобальні речі у моделюванні гри тренером. У мене лише одне невеличке питання. Приїхали із-за кордону збірники, мабуть проводили тренування під наглядом тренера. Тоді, як міг тренер не побачити в якій поганій формі знаходиться Малиновський? Бігти не може, пасувати не знає як, бити по воротам (основний раніше козир Руслана) те ж не може. Але ж у самий вирішальний момент гри Ребров випускає Малиновського на заміну. На що тренер сподівался? На диво? Тоді нашому головному тренеру треба до церкви свічки ставить, а не тренувати головну команду
- 0
-
Просто Кузьмич(gazaeff)
- Наставник
08.09.2024 23:32
Відправляти у відставку Реброва треба було відразу після Євро. Зараз маємо продовження історії. Цикл буде провалений.
- 1
-
Z.....y
- Опытный писатель
08.09.2024 18:08
В першу чергу не було тренера . Та його і нема давно .
- 0
-
комментарий удален
-
Z.....y
- Опытный писатель
09.09.2024 14:53
Буде краще , якщо ти загубишся !
- 0
-
виктор
- Начинающий писатель
08.09.2024 17:15
"На поли не було команди." - а кто за єто отвечает?
- 0
-
Viktor Віктор(ViktorB)
- Опытный писатель
08.09.2024 16:28
Я вважаю, що треба іти.
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
08.09.2024 15:44
Радуемся,команды нет.тренеров нет.игры нет.Усё приехали.ждём продолжения.
- 0
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
08.09.2024 15:29
На полі не було команди, а на лаві - тренера. І якщо Албанія - сильна команда, хоч там нема жодної "зірки" за європейськими стандартами, то що казатимемо про Грузію з Кварцхелією і Мамардашвілі.
- 0
-
Whisky Whiskey(visky)
- Наставник
08.09.2024 14:59
Ну, я не бачу зміни стратегії гри збірної з часів ЧЄ. Наприклад, Ребров на старт виставляє більш-менш найсильніший на момент склад, зусилля якого просто стираються протидією суперника. А на заміну виходять слабші гравці, які не можуть внести не те що злам, а й підсилити гру. У нас є гравці, що можуть внести злам і вирвати перемогу - це "джокери" Циганков і Яремчук, які виходячи на заміну, майже завжди забивають "підсівшим" суперникам. Теж, з натяжкою, можна сказати про Довбика і Мудрика, але якби вони не були травмовані, певен, що Ребров вставив би їх всіх в стартовий склад. Тах просто і, м'яко кажучи, безхитрісно
- 0
-
Iurii
- Читатель
08.09.2024 14:14
Після підтвердження довіри з боку УАФ всі розмови про тренера не мають значення. З цим типу штабом нам мучитися цей цикл. Якщо Ребров не піде сам. Це можливо,але не зараз,після Євро. Може й дивно,але останньою краплиною може стати поразка від Чехії
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
08.09.2024 13:55
На полі були футбольні мажори, а не національна збірна країни, яка виборює на фронті право на життя та існування. Їм, здається, на все це просто наплювати - адже у них та у їхніх сімей особисто "все о'кей". Тому і ходять безалаберні гравці по полю, злегка бігають, але "не рвуть жили" ради перемоги. Може, для повернення "тонусу" їх замість заморських курортів у тренувальний табір ЗСУ відправити, щоб там їх "поганяли" - може, хоча б тоді до них дійде, що інші віддають свої сили і саме життя у т. ч. і за те, щоб вони могли "ганяти м'ячика" і щоб вони у час війни ні в чому не обмежувалися?
- 1
-
Alex_1953
- Старожил
08.09.2024 15:12
У суперників очі не горіли. Вони палали. Наші були якісь спокійні, неуважні і малоемоційні. Бажання грати через не можу не було і близько.
- 0
-
Złatko .
- Наставник
08.09.2024 12:13
- 3
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
08.09.2024 12:02
Когда тренер говорит такие слова, то он признает свою вину. Сейчас из Реброва - мессии делают виновником всех бед нашего футбола. Виновники "сидят" в нашем чемпионате. Низкое качество исполнителей проблема не одного года. Проблема подготовки тренеров тоже остаётся актуальной. Лицензии получают пачками, а толку мало. Футбол у нас болен и все эти разговоры о самом сильном составе за всю историю только разговоры. Провальные выступления в еврокубках тому подтверждение.
- 1
-
Złatko .
- Наставник
08.09.2024 12:15
- 1
-
Витя Арбузов
- Старожил
08.09.2024 23:15
Вы все правильно говорите, здесь проблемма комплексная, и в одночасье её так просто не решишь, виновником можно назвать систему, по подобию нашего государства, за тридцать лет
- 0
-
A G(Toha111)
- Эксперт
08.09.2024 11:56
У збірній відсутній тренер і тренерський штаб.
- 7
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
08.09.2024 11:52
Ну, так... "Прогрес" помітний... З румунами перший удар по воротах суперника був на 80-й хвилині, а з албанцями на 40-й...:)
- 1
-
Vas51 °
- Наставник
08.09.2024 11:25
Сергій Ребров: «На полі не було команди»
- 1