В’ячеслав Заховайло: «З незрозумілих причин дозволили Албанії грати на її найкращих якостях»

Теми:
Сборная Украины, Сборная Албании, Лига наций
Лига наций Украина   Албания   7 сентября 2024 в 21:45 на MEGOGO, Суспільне 619

Відомий менеджер та експерт В’ячеслав Заховайло поділився своїми враженнями від матчу 1-го туру Ліги націй-2024/25 Україна — Албанія (1:2), що відбувся вчора в Празі.

В’ячеслав Заховайло

«Початок сезону. Багато чого невідомо про стан гравців. У першому таймі впадало в око, що, наприклад, у групи гравців „Шахтаря“ поки що немає потрібного ігрового тонусу. А динамівці, навпаки, були в хороших кондиціях. Скажу навіть більше: їх зуміли відновити після складного серпня у кваліфікації Ліги чемпіонів. Усі інші, легіонери, були „на фреші“.

Перший тайм був ні про що з боку обох команд. Придивлялися одна до одної. У другому таймі добре стартувала Україна. Після забитого гола подумалося, що албанці на лопаті. Але не тут-то було. З незрозумілих причин дозволили їм грати на їхніх найкращих якостях, а саме, на контратаках. Кутові біля наших воріт, як і раніше, викликають паніку у вболівальників.

Буду стислий. Програли там, де повинні були перемагати. Переходи від оборони в атаку в нас поки нескладно виходять. Про інтенсивність на м’ячі взагалі мовчу. Були спалахи в другому таймі, але цього виявилося мало. Сподіваюся, проти Чехії все налагодимо.

Усім добра. Слава Україні!», — написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Автор: (shurik)

Статус: Наставник (1245 комментариев)