«Нічого виправдовуватися, ми зіграли жахливо. З Україною зобов’язані показати інше обличчя», — Гашек після 1:4 Чехії від Грузії

Теми:
Сборная Украины, Сборная Грузии, Сборная Чехии, Лига наций
Лига наций Грузия   Чехия   7 сентября 2024 в 19:00 10

Головний тренер збірної Чехії Іван Гашек прокоментував розгромну поразку своєї команди від збірної Грузії (1:4) у вчорашньому матчі 1-го туру Ліги націй-2024/25.

Іван Гашек

«Нічого виправдовуватися, ми зіграли жахливо. Перед матчем я говорив, що той, хто заб’є перший гол, матиме перевагу. Кожна контратака збірної Грузії сьогодні виявлялася небезпечною. Найбільша різниця між нами і командою суперника полягала в тому, що вони грали обличчям до воріт, а ми — спиною до воріт. Крім того, ми часто не встигали за суперниками, особливо в перші п’ятнадцять хвилин другого тайму. Швидкість руху гравців Грузії при переході від оборони до атаки була набагато більшою, ніж у нас. Ну а потім ми повністю випали з гри.

Усі мають право нас критикувати, наша гра сьогодні, повторюся, була жахливою. Неможливо перемогти, якщо ви зіграєте тільки перші двадцять хвилин матчу і його останні десять. Ми програли з рахунком 1:4, цьому немає виправдання.

Тепер, напевно, потрібно дати шанс іншим гравцям, які, як то кажуть, вхопляться за цю можливість. І ми покажемо інше обличчя. Ми зобов’язані це зробити в матчі з Україною. У нас лише три дні до цієї гри, але нам потрібно реабілітуватися за сьогоднішній провал. На полі має бути зовсім інша команда, ми повинні показати інше обличчя нашої гри. Також у гравців має бути зовсім інший настрій.

Ми постараємося зіграти з Україною по-іншому, будемо грати вдома, це буде зовсім інша гра. Матчі проти команд зі швидкими контратаками, таких як Албанія або Грузія, даються непросто. Це ми самі винні, ми повинні самі з цього вибиратися», — сказав Гашек на післяматчевій прес-конференції.

Автор: (shurik)

Статус: Наставник (1245 комментариев)