Колишній футболіст збірної України Андрій Полунін поділився своїми враженнями від матчу 2-го туру Ліги націй Чехія — Україна (3:2).
— Аналізував стартовий відрізок у виконанні української збірної і спіймав себе на думці, що десь це вже було: відсутність стабільності, погані перші тайми, жахливі помилки в обороні, що знову заганяємо себе в глухий кут, звідки відчайдушно намагаємося вибратися. Останніми роками для української збірної це вже тенденція.
— І все ж, порівняно з першим матчем з Албанією, ви хоч якісь зрушення на краще помітили?
— Усі очікували тотальної переваги господарів на «другому поверсі». Цього не сталося завдяки надійному підстрахуванню біля своїх воріт. Ба більше, Владислав Ванат і Георгій Судаков забивали головою, а ще одного разу союзником чехів стала поперечина після виграної Іллею Забарним повітряної дуелі.
Другий позитивний момент, що наші додавали в інтенсивності і в останні 20 хвилин диктували умови і мали всі шанси врятуватися від поразки. Значить із функціональною підготовкою все було гаразд.
Де наступили на ті самі граблі? У захисті, коли банально не зустрічали суперника, а обмежувалися роллю спостерігача. Це було особливо помітно, коли господарі відзначилися вдруге, хоча удар гравця господарів можна було спокійно заблокувати.
— Незважаючи на вчорашню поразку, когось серед українців можна виділити?
— Досить активним був Михайло Мудрик, але його ККД був мізерний. Йдеться як про його удари, яким не вистачало точності, так і передачі партнерам, які часто не знаходили адресата. Якщо когось і можна похвалити, то це Віктора Циганкова, який вийшов на заміну наприкінці поєдинку, проте встиг асистувати Георгію Судакову, а ще двома його націленими передачами гості не скористалися.
Однак у футболі гра триває щонайменше 90 хвилин основного часу і верх бере той, хто демонструє збалансованість та непоступливість у досягненні мети. Так, як це в Лізі націй роблять грузини, самовіддачі яких можна тільки позаздрити.
— У наступному турі саме перемога над грузинами може допомогти українцям зберегти «прописку» в Лізі націй В.
— Щоб кинути виклик грузинській збірній нинішнього зразка, треба насамперед продемонструвати характер, бо вона згуртована, у ній чудовий мікроклімат, у чому заслуга тренерського штабу. Є й лідери, які у важку хвилину беруть гру на себе. Із цим у нас якраз і проблеми.
Відступати нашим уже нікуди. У жовтні в бій мають піти тільки ті, що перебувають у найкращій спортивній формі. Ще можна надолужити згаяне. Однак у разі поразки з грузинами пониження в класі стане реальністю.
— Після двох поразок поспіль у ЗМІ розгорілася ціла дискусія щодо змін на тренерському містку української збірної.
— А що, є ким замінити Сергія Реброва? Можливо, Мироном Маркевичем із його вмінням знаходити спільну мову із «зірками». Але я переконаний, що до відставки справа не дійде, хоча відчувається, що Сергію Реброву потрібні більш кваліфіковані помічники.
Олег Дідух
У Групі А відбору до Євро 24 (Грузія, Іспанія, Кіпр, Норвегія, Шотландія) Грузія зайняла 4 місце (2В 2Н 4П)
Грузія на ЄВРО попала через ЛН з групи С (краща команда, виграш групи і плейоф)
Так що та-то-таке :)
А нам навіть дивитись далеко не треба, поряд Унаї Мельгоса з його результатом Ю21. Що ще треба?
Можливо і Ребров так провалюється, тому що втратив під боком такого асистената як Мельгоса?
Футболеры ленивые , скорости не хватает , техника оставляет желать лучшего . Защитники передерживают мяч и редко играют в перед ...
Мяч у сборников Украины не держится , два паса и мяч у соперника , нет точных ударов по воротам соперника .
Вот то , что не даёт сборной Украины побеждать .
Это тоже может быть одной из причин неудачного старта в ЛН.
Для объективности приведу лучшие оценки наших игроков за матч с чехами от WhoScored :
Циганков - 7,2 ; Мудрик -7,1; Забарный 7,0. и Sofascored : Циганков -7,6;Судаков
-7.3 ; Мудрик 7,1 ; Забарный 7,0.
Да , с игроков должен быть строгий спрос, страну представляют, но инапраслину нести не надо.