Дебютний гол Довбика за «Рому» не допоміг римлянам перемогти «Дженоа» (ВІДЕО)

Теми:
Артем Довбик, Рома, Дженоа, Чемпионат Италии
Чемпионат Италии Дженоа Генуя Рома Рим 15 сентября 2024 в 13:30 8

Сьогодні, 15 вересня, відбувся матч 4-го туру чемпіонату Італії, в якому «Дженоа» і «Рома» зіграли внічию — 1:1.

Артем Довбик

«Дженоа» — «Рома» — 1:1

Голи: Де Вінтер (90+6) — Довбик (37).

Відкрив рахунок у цьому поєдинку український форвард Артем Довбик, який відзначився дебютним голом за свій новий клуб на 37-й хвилині гри. Цікаво, що головний арбітр матчу щонайменше 5 хвилин чекав підтвердження від судді VAR, щоб зарахувати це взяття воріт.

Однак команда Де Россі не змогла в підсумку здобути першу перемогу в сезоні, дозволивши «Дженоа» відігратися вже в додатковий час. Після подачі з флангу, рахунок зрівняв Де Вінтер — 1:1.

Автор: (babiors)

Статус: Читатель (4 комментария)