Минулої середи, 25 вересня, у матчі 1-го туру основного етапу Ліги Європи київське «Динамо» з рахунком 0:3 поступилося римському «Лаціо». До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера української команди Олександра Шовковського.
— Що, на вашу думку, вирішило результат сьогоднішнього матчу?
— Безумовно, дуже прикро програвати матчі, особливо на старті, та й загалом із таким рахунком. Але на такому рівні суперники не вибачають помилки. Ми подарували опоненту два голи, які було забито через центральну зону. Ми ще подивимося ці моменти, розберемо їх, але давати супернику таку фору неприпустимо.
— Після першого тайму співвідношення атак було 31:10 на користь «Динамо». При цьому «Лаціо» втілив три з них у забиті м’ячі, у «Динамо» же було чотири удари. Чому не вистачало ефективності саме попереду?
— Ми виходили на цю гру й прагнули грати саме у футбол. Можна було закритися, чекати, але я хочу дати своїм гравцям можливість саме грати у футбол, створювати комбінації, завершувати їх. У нас були можливості, але ми пропустили через помилки саме в центрі захисту. І щось додати з цього приводу мені складно. Це, мабуть, свідчить про клас «Лаціо» — коли є такі можливості, вони їх використовують.
— «Динамо» пропустило швидкий м’яч, потім через травму поле залишив Себальйос. Наскільки це все вплинуло на гру команди, на події другого тайму для нас?
— Не можу сказати, що травма Себальйоса якось особливо вплинула. Але, знову ж таки, повторюся, що ми припустилися значних помилок, і саме ці помилки в оборонних діях. Не буду зупинятися на окремих футболістах, але, на мою думку, ми не маємо права дозволяти супернику так просто проходити через центр оборони та давати можливість забивати м’ячі.
Скоро еще сын старшего Суркиса в первой команде появится....
-
Динамо в сердце
- Старожил
27.09.2024 01:27
А Динамо сегодня, к сожалению, даже к термину "класс" не может подобраться
- 0
-
TipTop Topper(tiptop)
- Старожил
26.09.2024 23:55
Це говорить про класс Динамо, перш за все, нажаль.
- 1
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
26.09.2024 20:29
Название фото -
- -1
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
26.09.2024 20:13
Предсказуемый результат. У "Динамо" практически во всех матчах допускаются грубые ошибки в обороне. А атака транжирит моменты. Так было в матче с "Зальцбургом". "Лацио" посильнее австрийцев. Результат хуже.
- 2
-
michail nadarayda(michailnadarayda)
- Эксперт
26.09.2024 20:06
"Все розумію , а зробить нічого не виходить" -якось так. Тренуйтись далі." Гра забувається,а результат -залишається." в Єврокубках набирайтесь розуму,а щоб Чемпіонами України нам стали !!! і кубок прихватіть за одно.
- -1
-
Володимир Шульга
- Читатель
26.09.2024 19:09
Чекаємо повернення Попова.Так, згоден Біловар,Тимчик, Михавко це не рівень Динамо,але чи є вибір у Шовковського? Питання до нього і тільки до нього.Але якщо в Лізі Європи можна розповісти про 19 годин в дорозі то в Чемпіонаті України він уже не зможе цим маніпулювати.Щоб стати чемпіонами треба буде вигравати в Шахтаря,а це на сьогодні велике питання чи зможе таке Динамо виграти.
- 0
-
Major Just
- Наставник
26.09.2024 22:58
"Так, згоден Біловар,Тимчик, Михавко це не рівень Динамо"
- -1
-
Вячеслав Марченко(slaventiy_m)
- Наставник
26.09.2024 16:53
Знову ми побачили як команда більш-менш почала грати у футбол починаючи з кінця першого тайму. Чого так відбувається? Вже навіть не смішно. Кожен раз перед грою вони щось там балаболять про емблему, вболівальників, для котрих вони грають. А Наполі виходить одинадцять непорозумінь, які після декількох атак суперника виймають кошолку голів з своїх воріт та починають уникати, істерики та розповідати про клас гравців суперника. Це непорозуміння, а не Динамо Київ. Колгосп. Свій же клас вони спроможні показувати тільки проти Ворскли з Лівим Берегом.
- 1
-
Влад Петрак
- Опытный писатель
26.09.2024 16:39
Мені весь час ставлять карму в мінус,одного разу навіть заблокували, тепер насолоджуйтесь прекрасною серединою поля,чи захисниками,чи захваленими Шапаренком з Бущаном, так де Динамо Київ,бо це якесь дитячо - юнацьке розмальоване в тату шобло а не команда, пане Суркіс що це, бо нестерпно вже чекати на відродження клуба
- 0
-
андрей андреев(andre77)
- Старожил
26.09.2024 16:23
Чего тут попишешь ,люди которых трансферная цена прицеп "кавунів" ну никак не смогут конкурировать,даже с середняками топ лиг
- 1
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
26.09.2024 15:41
Думаю,что наше это всё.Ну не могут они играть лучше.А Андрею нужно уже заканчивать с активным футболом.
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
26.09.2024 14:47
А для чого тоді виходити в Єврокубки щоб лише захищатися??? ДЕ АТАКА?? Ярмоленко пристарілий, Кабаєв і Ванат не можуть забити гол!! Грубо кажучи Буратіни, ні прийняти, ні обіграти, ні вдарити!! Де було якісне ПІДСИЛЕННЯ атаки???
- 1
-
Norton Commander
- Начинающий писатель
26.09.2024 13:42
То швидше каже про клас Динамо
- 1
-
Саня Мирон(sena)
- Наставник
26.09.2024 12:43
Это реальный уровень нашего ДК , просто диву даешься когда прочитал комментарии. Или 2..5 года войны вы не ощутили на себе и в облоках летаем и вспоминаем до военный уровень чемпионата? Реалии таковы и их надо принять вы посмотрите на таблицу какие там коллективы играют, есть команды которые и в первую лигу не вошли бы если бы не эта проклятая война, но поражает другое как мы все смеялись над выступлением кротов , они хоть очки в копилку положили,а у нас к сожалению не получилось и псевдо днепр1 вообще самоликвидировался ,а очки все таки делится с учётом фейка.
- 2
-
Сергій Динамука
- Начинающий писатель
26.09.2024 12:37
Матч з Лаціо підтвердив мою думку(до цього матч із Зальцбургом), що на теперішній час Шовковський не тренер, який може поставити команді сучасну гру. Команда не вміє ні захищатися, ні атакувати, не кажучи про якісь комбінації при стандартах. В УПЛ ще команда поки витягує, за рахунок класу футболістів, на міжнародній арені зовсім погано :(
- 1
-
Дмитрий
- Читатель
26.09.2024 11:58
Як би не боліло за результат, але краще так ніж закриватися. В мене складається враження, що футболісти не встигають за тренером. Тренер малює те, що гравці не можуть виконати, з слабкими командами все шикарно і розгроми. Якщо футболісти будуть прогресувати і встигати за думками тренера, - ми побачимо красиве і "божевільне" Динамо!
- 0
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
26.09.2024 12:18
Та з Рухом вже побачили... І «шикарну» гру і «розгром»...
- 4
-
Дмитрий
- Читатель
26.09.2024 15:01
Це Рух слабка команда?! )
- 0
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
27.09.2024 20:58
А яка тоді слаба?.. Може Лаціо?.. Слухайте, давайте дамо собі раду і зрозуміємо одну річ - якщо ми хочемо хоч якось добре виглядати на тлі команд з топ-чемпіонатів, то той же «неслабий» Рух ми повинні виносити вперед ногами без питань... В інших випадках нас очікують великі розчарування...
- 0