Беллінгем — про серію пенальті у матчі Ліги чемпіонів з «Манчестер Сіті»: «Лунін був героєм того дня»

Теми:
Андрій Лунін, Джуд Беллінгем, Манчестер Сити, Реал, Лига чемпионов

Півзахисник «Реала» Джуд Беллінгем розповів про серію пенальті, яка відбулась у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/24 проти «Манчестер Сіті».

Джуд Беллінгем і Андрій Лунін

«Останні 15−20 хвилин я просто готувався виконати пенальті. Навіть після того, як ми не забили перший пенальті, я все одно не думав, що ми вилетимо.

Серії пенальті — це те, на що я завжди любив дивитися, коли був молодшим, але коли справа доходить до участі в них, то це дуже некомфортно. Я думаю, що це, мабуть, найнекомфортніше, що може бути для професійного гравця. Це протистояння сам на сам.

Лунін був героєм того дня. Антоніо Рюдіґер має стільки досвіду і є людиною, яку ви можете вважати трохи божевільною, але в той момент, коли настав час бути спокійним і зібраним, довірились йому», — сказав Беллінгем.

Перший матч між командами закінчився з рахунком 3:3, у 2-й зустрічі рахунок був 1:1. В серії пенальті Андрій Лунін взяв удари Бернардо Сілви та Матео Ковачича, «Реал» переміг з рахунком 4:3 та вийшов у наступний раунд. За підсумками сезону «вершкові» стали переможцями турніру.