Вінгер київського «Динамо» Владислав Кабаєв відповів на питання представників ЗМІ у межах передматчевої пресконференції напередодні матчу 2-го туру групового етапу Ліги Європи проти німецького «Хоффенхайму».
— Після кількох невдалих матчів «Динамо» здобуло перемогу над «Лівим Берегом» у чемпіонаті України. Як цей результат вплинув на настрій у команді?
— Ви кажете про негативні результати… Якщо про 0:3 із «Лаціо», то немає такої команди, яка не програвала би. Зробили висновки, і завтра в нас є гра, щоб реабілітуватися за ту поразку. Подивимося, що завтра буде, ми гратимемо на перемогу й усе робитимемо заради неї.
— Яка атмосфера панує всередині команди перед другим матчем у Лізі Європи?
— Ми зробили великий шмат роботи, аби потрапити до цього турніру. Ми приїжджаємо на матчі й граємо за всю Україну, за свої сім’ї. Тож яка може бути атмосфера? Тільки позитивна, чекаємо завтра багато вболівальників, і зі своєї сторони будемо все робити, щоб радувати своїх шанувальників грою та результатом.
-
Boban
- Начинающий писатель
05.10.2024 13:21
В защите играет безобразно. Недорабатывает. Как и другие.
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
04.10.2024 03:12
Його рівень це Минай! Всю боротьбу програє
- 0
-
Юра Марчук(pxeone)
- Читатель
03.10.2024 22:27
Ну дійсно висновки зроблені, 0:2 це не 0:3
- 0
-
Христина
- Наставник
03.10.2024 22:13
Звіздабол звичайний
- 0
-
Сергей Дидур(cthutq126)
- Читатель
03.10.2024 21:33
Да і получили від німців два.
- 0
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
03.10.2024 17:37
"Зробили висновки"? І чого чекати від "Хоффенхайму"? 0:5, як Ямайка- Аргентина?
- 0
-
Kos Kosman
- Наставник
03.10.2024 16:06
А після гри з Рухом забули зробити висновкіи що так зіграли з Лаціо .
- 1
-
Polkovnik Viktor Kravchuk
- Старожил
03.10.2024 13:20
Нічого нового.
- 0
-
s2r Дед
- Эксперт
03.10.2024 10:34
Покажете у грі.
- 1
-
Nazar Nazaricov
- Эксперт
03.10.2024 09:35
Ох и сказочники ...... все сводится к фразе --- завтра вы увидите как мы круто сыграем ..... я это завтра уже лет 10 жду ......
- 1
-
Kelyn
- Опытный писатель
03.10.2024 01:44
Удачі команді в грі!
- 1
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
02.10.2024 22:53
Жаль. Очень жаль.
- 2
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
02.10.2024 22:30
Сделайте всё возможное и даже не возможное что бы добиться хорошего результата.Только не на словах а на поле.Мы на вас надеемся.
- 0
-
Николай Дубов(Parker)
- Начинающий писатель
02.10.2024 21:43
Чи зробили ви висновки - побачимо завтра. А от те, що ви граєте і за отих хлопців, які чинять супротив окупанцькій навалі, треба пам'ятати кожної хвилини.
- 1
-
Олег Киянин(Fan-777)
- Наставник
02.10.2024 21:39
Цікаво..от це тільки мене одного верне від подібних заяв гравців перед грою?Я розумію вони б після виграної гри це теревенили,а так...Чекаємо на завтра !
- 2
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
03.10.2024 10:24
Интересно. А какой бы вы выдали текст?
- 0
-
Polkovnik Viktor Kravchuk
- Старожил
03.10.2024 13:22
Ні , як мінімум нас двоє
- 1