Цього тижня відбуваються матчі 2-го тупу основного етапу Ліги чемпіонів. В одному з них у середу, 2 жовтня, зустрічалися донецький «Шахтар» та італійська «Аталанта».
Ліга чемпіонів. Основний етап. 2-й тур
«ШАХТАР» (Донецьк, Україна) — «АТАЛАНТА» (Бергамо, Італія) — 0:3 (0:2)
Голи: Джимшіті (21), Лукман (44), Белланова (48)
«Шахтар»: Різник, Педро Енріке, Матвієнко, Бондар, Грам (Конопля, 46), Степаненко (Бондаренко, 63), Гомес (де Маседо, 63), Судаков, Криськів, Зубков (Невертон, 75), Егіналдо (Траоре, 63).
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
03.10.2024 16:19
Чему радуемся, форумчане? Это наш чемпион, что тогда говорить про остальных. Динамо - Лацио 0:3, что лучше? " Ещё не вечер".
- 0
-
Funt Return
- Наставник
03.10.2024 06:54
Значить зовсім недарма вчора в Гельзенкірхені я кинув монетку у 10 центів на удачу Аталанти! Спрацювало!
- 2
-
xacan basten
- Наставник
03.10.2024 06:21
Зовсім не здивований, рахунок по грі, могло бути значно більше. Пушич дуже гарний тренер, нехай і далі тренує. Гра Шахтаря зараз виблискує новими фарбами, а більше нічого не треба. Так тримати!!!
- 3
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Наставник
03.10.2024 00:59
Матчи ДК с Лацио и кротов Аталантой показали уровень пропасти между серией А и УПЛ.
- 1
-
Олександр Ламах(alamah)
- Опытный писатель
03.10.2024 01:06
справа не тільки у війні. Створення, умов виграшу ЧУ, без конкуренції, для однієї команди. Ось найголовніша проблема. І для Динамо, і для інших команд, які потрапляють в єврокубки...
- 3
-
Олександр Ламах(alamah)
- Опытный писатель
03.10.2024 00:59
ось шД і відгукується те, що в ЧУ, команди розставляли перед ними ноги. Це добре, що з наступного сезону, чемпіон України, не попадає напряму в ЛЧ. і навіть, якщо головним тренером поставлять срну (в якого немає тренерського досвіду, від слова "взагалі"), то гравці шД не навчені боротися, для цієї команди в Україні зроблені "тепличні" умови. Нехай, су.и їдять і не обляпуються
- 3
-
Wladimir German(walew)
- Опытный писатель
03.10.2024 00:21
Не дай Бог цього Зуба в старт Збірної, то дерево - повне...
- 1
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
02.10.2024 23:43
Якби Мірча не був би задіяний у збірній Румунії, ми певно спостерігали б за "Поверненням Будулая".
- -1
-
Просто Кузьмич(gazaeff)
- Наставник
02.10.2024 22:55
Закономірний результат.
- 3
-
Mark Oleksandrovich
- Старожил
02.10.2024 22:49
Дивився матч з проекцією на збірну та залікові бали чемпіонату. Звісно шкода що рейтинг чемпіонату падає та на кротів пофіг.
- 1
-
agasfer .
- Опытный писатель
02.10.2024 22:40
Разгромом ржавого дерьма удовлетворён. Так держать.
- 5
-
Norton Commander
- Начинающий писатель
03.10.2024 00:15
Завтра подивимось Динамо
- -7
-
Сергеич 55
- Наставник
02.10.2024 22:37
Давно не смотрел игр шахты (а зачем они мне? Но все-таки, ради объективности) и поразился: насколько всё стало беспросветно. Что у них там творится в раздевалке? Они пас не могут ближнему отдать, чтобы не обрезаться... А набрали очень странных бразильцев... Не просто странных, а никаких.
- 1
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
02.10.2024 22:43
сейчас легионеры у шахты второсортные. А ведь вся клубная концепция на них построена.
- 1
-
Сергеич 55
- Наставник
03.10.2024 23:18
Может, брали на вырост?)
- 0
-
несерьёзный Лимонович
- Наставник
02.10.2024 22:29
Пушичу капец!
- 1
-
agasfer .
- Опытный писатель
02.10.2024 22:41
Очень жаль.... сколько бы ещё радостей нам доставил бы.... Руки прочь от Пушича!
- 10
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
02.10.2024 22:27
щас Лунин потянул тяжелый мяч, еще и добивание. Жаль, что он в основном на лавке сидит.
- 1
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
02.10.2024 22:15
посмотрел нарезку. Голы уровня детского мата в шахматах. 2я игра ЛЧ с 0 ударом в створ ворот.
- 0
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
02.10.2024 22:18
Це ж відмінно!!!! Чи ти не згоден?))
- 0
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
02.10.2024 22:22
это шанс, которым надо воспользоваться.
- -1
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
02.10.2024 23:05
А Судаков, Матвієнко з Зубковим дуже збірній потрібні?
- 2
-
Борис Бор(Borya111)
- Эксперт
02.10.2024 23:09
как по мне, Судаков с Зубковым и Коноплей годятся для ротации.
- -1
-
A G(Toha111)
- Эксперт
02.10.2024 22:25
Дивився весь матч. Голи робочі і дуже гарні.
- 3
-
Shapych
- Эксперт
03.10.2024 15:12
Хіба лише захист? Там, крім Різника, всі вчора були як колгоспна команда.
- 0
-
A G(Toha111)
- Эксперт
05.10.2024 18:44
Я про захист у розрізі гри збірної!
- -1
-
Shapych
- Эксперт
05.10.2024 19:23
Ну, в розрізі гри ЗУ захист у обох наших лідерів як решето.
- -2
-
Yuriy(ExplorerYG_fkDK)
- Эксперт
02.10.2024 22:12
Главное, чтобы этот самый сильный в истории шахтьор не выгнал бы тренера раньше времени.
- 0