Головний тренер донецького «Шахтаря» Маріно Пушич підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з італійською «Аталантою» (0:3) в 2-му турі основного етапу Ліги чемпіонів.
«Дуже складний поєдинок. Ми протистояли команді, яка для мене є однією з найкращих у Європі за особливостями гри. Це фізично дуже сильна та досвідчена команда. Проте я вважаю, що в перші 20 хвилин ми мали кілька багатообіцяючих ситуацій, щоб зробити більше, ніж змогли. Ми намагалися забити. Потрібно забивати, якщо хочеш виграти. Але ми не змогли. У другому таймі мали набагато більше кращих та перспективніших ситуацій, ніж у першому таймі. Я думаю, ми могли б зробити більше в тих ситуаціях, але не зробили.
На жаль, помітна різниця у рівні. Ми втратили свій шанс, через 30 секунд забили опоненти. Вони карають за кожну ситуацію, яку ми їм дозволяємо. Треба знати, що дуже складно протистояти команді з такими приголомшливими футболістами, їхньою специфічною манерою гри один в один, сильними фізичними якостями. Ми дійсно пробували все: короткі атаки з деякими комбінаціями, довгі атаки, створили кілька ситуацій. Я не можу ні в чому звинувачувати свою команду.
Ми дійсно спробували все, але, як я вже сказав, є різниця в деяких фізичних показниках, коли не можеш постійно відповідати. Так, це був наче візит до стоматолога. Проти них дуже важко грати. Не тільки ми відчули це цього вечора. Можна згадати досвід „Баєра“ у фіналі Ліги Європи, навіть „Реал“ мав з ними труднощі в Суперкубку. Тому ми повинні бути реалістами як команда, і ми такими є. Цього вечора ми спробували все, ми також намагалися грати. У другому таймі ми непогано працювали з м’ячем, досить добре почали перші 20 хвилин першого тайму. Це було трохи забагато для нас, слід бути відвертими. Цей суперник був надто великим і майстерним для нас. Ми зробили все в першому таймі, зробили все в другому таймі, але цього просто було недостатньо у випадку з таким суперником», — сказав Пушич.
-
agasfer .
- Опытный писатель
05.10.2024 22:09
Марино - не обращай ни на что внимания, работай дальше также плодотворно, у тебя всё получается. Мы с тобой, Марино!
- 0
-
Jivago Doktor
- Наставник
03.10.2024 19:44
Як це не дивно, але саме ця Пушич є найкращим тренером юзівки за останні два десятки років! І головне - сам Сернун вже повідомив, що і керівництво юзівського аула йому довіряє! Так тримати!!! А хто вважає інакше - просто у футболі абсолютно нічого не розуміє!
- 0
-
Леонід Новохацький(Novoxackiy)
- Наставник
03.10.2024 14:42
Саме основне щоб керівники "Шахтаря" все що каже цей дядько приймали серйозно і св"ято вірили йому!
- 1
-
Vas51 °
- Наставник
03.10.2024 13:59
Руки прочь от Маріно Пушича!!!(с)
- 2
-
Leonid
- Наставник
03.10.2024 13:52
Как стелит! Как стелит! Готовый Иксперт (с большой неправильной буквы) в студию УПЛ.ТВ
- 1
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
03.10.2024 12:33
Опять о тренере. Этот тренер сделал Шахтер чемпионом, при гандикапе 6-8 очек не в свою сторону. Здесь упоминают и Срну, который уже далеко не первый год на этой должности и Шахтер, при нем, неоднократный чемпион страны. Очевидно проблемы на много глубже. Прежде всего переоценка игроками своих возможностей. Вспомним их игру на ЧЕ-24. Поднятие ставок на их стоимости сыграло свою негативную роль, прежде всего снижение самоотдачи, как на тренироках, так и в играх ЧУ. Ну и конечно низкий уровень ЧУ. В прошлом сезоне "собрались" и на одном дыхании выиграли чемпионат, благо, что главный соперник растранжирил свой запас очков. Все это сказалось на микроклимате в команде и как следствие на результатах. По потенциалу Шахтер сильнее Динамо, но это пока никак не отражается в матчах.
- -1
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
03.10.2024 12:01
Чудовий тренер чудової команди. Підфортунило, так підфортунило.
- 2
-
Юрий katso
- Наставник
03.10.2024 11:52
Вы сделали все? Один удар в створ за два матча и тот с пенальти! На книгу рекордов идете?
- 2
-
Юрий katso
- Наставник
03.10.2024 11:33
Вообще-то,чтобы забивать,нужно хотя бы бить,а этого не было вообще .
- 1
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
03.10.2024 11:22
У минулі часи, дуже радувався б такому, але у нас сьогодні гра,й дуже не хочеться щоб ця радість від поразки "кротів" ...ну,ви мене розумієте.
- 2
-
Alex Zaytsev(alexdsan)
- Наставник
03.10.2024 10:14
Я багато пропустив в сфері футболу за останні роки. Вирішив поцікавитися хто такий Пушич, де грав, кого тренував. Те що був гравцем-аматором, нікого серйозного не тренував - "та то таке" (copyrigth by Markevich). Виникло питання: ЧОМУ кроти його взяли? А от і відповідь з вікіпедії: "По завершенні ігрової кар'єри сімнадцять років працював у школі-інтернаті для молоді з проблемами поведінки". Тепер все ясно!!! )))))))))))
- 4
-
Сергей Рудник(odessa73)
- Наставник
03.10.2024 09:32
Я памятаю початки 90-х коли тільки наші клуби вицшли на євроарену,ми тоді починали все з нуля,тоді ми програвали клубам з топ-10 чемпіонатів і раділи перемозі над Спартаком,це були наші початки 90-х. Але ми з кожним роком ставали сильні і сильніші і вже клуби з топ-10 чемпіонатів боялись попадати на наші клуби.В мене таке зараз враження що я попав в минули а саме на той самий прчаток 90-х. Але я розумію що є на то причина,війна,тому не можу вимагати перемог протів цих самих команд з топ-10 чемпіонатів а живу надією,що війна скоро закінчиться і ми з року в рік будем будувати новий чемпіонат який будуть транслювати на весь світ і наші клуби заграють так,що знову з нами будуть боятися грати..А зараз маємо те що маємо і будем радіти тому що хочаб є цей наш чемпіонат і є ці клуби.
- 2
-
Віталій(lionel)
- Опытный писатель
03.10.2024 09:03
Я вже якось писав. Як би ми всі тут не відносилися до внутрішнього ворога, але насправді це все сумно. Це наш рівень. І ДК не дасть збрехати разом зі збірною. Якщо колись хтось спрогнозував би 0-3 проти Аталанти, то назвали б такого прогнозиста ідіотом. А зараз це наша важка реальність. І 0-3 від Лаціо, і програші албанцям з чехами і вильоти без шансів наших Кривбаса з Поліссям. Смішно, коли знаходяться иксперди, які розказують про сильний чемпіонат України. Гірше нас зараз хіба кацапи... Клята війна зробила своє і спорті ( Для нас зараз досягнення міні-футбольної збірної виглядає як якийсь неймовірний подвиг. Але вірю, що все налагодиться...
- -4
-
Alex Zaytsev(alexdsan)
- Наставник
03.10.2024 10:27
Як на мене ви трохи перекручуєте. Рівень чемпіонату впав. Сильно впав. Це об'єктивно. Але від Лаціо ми й раніше цілком могли 0:3 отримати. Кваліфікації в єврокубках ми (маю на увазі БУДЬ-ЯКИЙ український та псевдоукраїнський клуб, включно з Динамо та кротами) вже десятиліттями пройти не можемо. Саме тому рижий так наполеглево купляв упл - аби мати ПРЯМУ путівку в ЛЧ, тобто доступ до 20 лямів євро. Плюшки типу титулів і пихи я свідомо виношу за дужки. А додайте сюди вкрай нелегку логістику, орієнтацію на місцевих мажориків - ось і результат. Але не все так погано. Кваліфікація Динамо це показала.
- 3
-
Віталій(lionel)
- Опытный писатель
03.10.2024 12:12
Логістика, мажорики, не вміння обіграти італійців і в кращі часи множаться на 0, коли згадаємо часи перемоги кротів в КУЄФА і зарубу наших з харьками в 1/4 того ж кубку. Вихід ДК в 1/2 ЛЧ, чи кротів в 1/4 тієї ж ЛЧ. Мало? Ви можете за дужки виносити все, але участь нашого клубу в ЛЧ з наступного року буде за щастя. Мінусуйте хоч до ранку. Краще вірити в те, що нічого не сталося...
- -1
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
03.10.2024 12:59
Ну, у австріяк теж напевне війна... Бо якогось біса програли Бресту 0:4... Коли на Балканах була війна, хорвати чомусь тримали марку - бо могли... Коли в Аргентині була політична і економічна криза і ще й програна війна за Фолкленди на додаток - вони виграли ЧС - бо могли... Пам'ятаєте, як там у професора Преображенського в "Собачому серці" - все починається з голови, бо якщо в голові руїна, то і в унітазі буде руїна...:)
- 0
-
Віталій(lionel)
- Опытный писатель
03.10.2024 19:06
Тай й в Люксембурзі з Ліхтенштейном війна. Хорвати тримали марку. Аби такі речі треба б Вам вчити історію. І знати, що собою тоді являли Хацдук з Динамо, а ким були партизан з червоною зіркою. Вам буде дивно взнати, що в хорватів вже були Бокшич, Просінечкі, Біліч, Ярні, Шиміч, Асановіч, Бобан і великий Блажовіч. Шо Ви несете. Далі Хорватія стане фіналістом ЧС. А де були ваші австріяки? Відкриваєте книжку, вчитеся, а тоді зі своїми розумними посилами пробуєте апелювати.
- -1
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
03.10.2024 19:26
Ну, самі ж пишете , що вже були в Хорватії на той час... Отже, аби і в нас були б, то й грала б збірна все одно краще, ніж зараз... А ви: "Шо Ви несете"... :)
- -1
-
Віталій(lionel)
- Опытный писатель
03.10.2024 22:08
Вибачте, не хочу опускатися до рівня Вашої дискусії по принципу "сам дурак". Знаходьте собі рівних по інтелкту. Всього найкращого.
- -1
-
Sergey(arahorn)
- Эксперт
04.10.2024 00:19
Ну так... Але ж ви самі опустилися на цей рівень... :)
- 0
-
Name Surname(stas.317)
- Эксперт
03.10.2024 08:39
Главное, чтобы его не уволили. Прекрасный тренер для такой команды
- 9
-
За Динамо з 1966 ДК(dden)
- Наставник
03.10.2024 11:11
І головне, що усе вірно аргументує )))
- 2
-
Bob Marek
- Старожил
03.10.2024 08:35
Даже при хреновом раскладе Шахтер положит минимум 20 млн.евро в свою копилку. А Динамо сделать наконец выводы.
- -5