Незабаром завершиться матч 2-го туру основного раунду Ліги Європи «Хоффенхайм» — «Динамо».
За його підсумками на сторінці цього поєдинку на нашому сайті стартує традиційне опитування на визначення найкращих гравців матчу у складах обох команд. Для того, щоб узяти участь в опитуванні, достатньо бути зареєстрованим користувачем Dynamo.kiev.ua.
Результати опитування на найкращого гравця матчу «Гоффенгайм» — «Динамо» буде підбито завтра у другій половині дня.
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
04.10.2024 13:08
Себальос...
- 0
-
Андрей
- Наставник
04.10.2024 00:21
Ось такий у нас футбол! А ми сперечаємося кого у збірну викликати.
- 0
-
Ольга
- Начинающий писатель
03.10.2024 23:59
Бражко і вболівальники на стадіоні.
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
03.10.2024 22:57
Кращим був Бражко, який хоч якось старався турбувати голкіпера німців, і на рахунку якого один-єдиний удар в створ воріт!!
- 0
-
Джордано Бруно(Hangman)
- Старожил
03.10.2024 22:27
НІХТО
- 1
-
Alexandr
- Опытный писатель
03.10.2024 23:25
Согласен.
- 0
-
Aleksandr
- Наставник
03.10.2024 22:14
А що, є варіанти?
- 0
-
Эмир FCDK(emir67)
- Наставник
03.10.2024 22:02
Предлагаю не выбирать лучшего игрока когда команда проигрывает.
- 0
-
Viktor Inkognito :)(Viktorr)
- Наставник
03.10.2024 21:58
ШЕПЕЛЕВ !
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
03.10.2024 21:45
найкращий Михавко і Бущан !!! перший дозволив забити гол у наші ворота а другий ні разу не виручив !!! а ще най кращий це михайленко !!!
- -1
-
Сергей Яровчик(SergeyYar)
- Наставник
03.10.2024 21:45
Таких не бачу.
- 3
-
Анатолій Паламарчук
- Наставник
03.10.2024 21:39
Бущан, та Шапаренко, за те, що намагався грати в футбол
- 1
-
Смажелюк Василь
- Наставник
03.10.2024 23:01
О, да, Бущан "старався"...
- 1
-
Игорь Хоменко(wild_ice)
- Старожил
03.10.2024 21:35
Невже СаШо не бачить, що в обороні дитячий садочок? Великий ВВЛ казав, гра будується "от пєчкі". А потів вже атакувальні дії! В буиність гравцем в оборону молодше 30 навіть не намагайся, а тут 19 років! Ось вам і дитячий садочок.
- 0
-
Владимир
- Читатель
03.10.2024 21:34
За те що караваєв не привіз пенальті,нехай буде він
- 0
-
* *(BOSCH)
- Наставник
03.10.2024 21:33
Тепер всі знають, що Динамо не витримує навіть незначного пресингу.
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
03.10.2024 21:46
ви мене здивували !!?? Динамо останнє десятиріччя взагалі не вміє грати проти пресингу одразу йдуть дитячі помилки і гол в наші ворота !!!
- 0
-
Сергей Кузнецов(Serega-KRM)
- Наставник
03.10.2024 21:26
Пробили очередное дно,я в шоке...
- 0