Ліга Європи. 2-й тур основного етапу. «Хоффенхайм» — «Динамо» — 2:0. Огляд матчу, статистика

Теми:
Динамо, Хоффенхайм, Лига Европы
Лига Европы Хоффенхайм Германия Динамо Киев 3 октября 2024 в 19:45 на MEGOGO 526

Цього тижня відбуваються матчі 2-го туру основного етапу Ліги Європи сезону-2024/25. В одному з них у четвер, 3 жовтня, зустрічалися німецький «Хоффенхайм» і київське «Динамо». Поєдинок проходив у Зінсгаймі на стадіоні «Рейн-Некар-Арена».

Ліга Європи. 2-й тур основного етапу

«ХОФФЕНХАЙМ» (Зінсхайм, Німеччина) — «ДИНАМО» (Київ, Україна) — 2:0 (1:0)
Голи: Гложек (22, 60)

Попередження: Грілліч (40)

«Динамо»: 1.Бущан (К) — 20.Караваєв, 4.Попов, 32.Михавко, 44.Дубінчак — 6.Бражко (18.Андрієвський, 84), 91.Михайленко (76.Піхальонок, 70) — 22.Кабаєв (15.Рубчинський, 84), 10.Шапаренко (8.Шепелєв, 90+4), 9.Волошин — 11.Ванат (39.Герреро, 70).
Запасні: 35.Нещерет, 74.Ігнатенко, 2.Вівчаренко, 3.Дячук, 24.Тимчик, 40.Біловар.

«Хоффенхайм»: 1.Бауманн (К), 25.Апкогума (4.Дракслер, 74), 16.Штах, 34.Нсокі, 7.Бішоф, 11.Грілліч (17.Тохумджу, 56), 15.Жандре (3.Кадержабек, 56), 22.Прасс, 27.Крамаріч (21.Бюльтер, 74), 23.Гложек, 33.Мерштедт (29.Брюн-Ларсен, 87).
Запасні: 37.Філіп, 19.Юрасек, 26.Табакович, 35.Шавес.

Матч розпочався зі шквальних атак «Хоффенхайма». «Динамо», по суті, виявилося замкненим на своїй половині поля. Німецька команда просто не відпускала гостей у цьому відрізку зустрічі. Інша справа, що до гостроти біля воріт Бущана це не призводило. А ось «Динамо» на 11-й хвилині зустрічі записало собі в актив гольовий момент — це Бражко у своєму фірмовому стилі потужно пробив метрів із 27-ми, м’яч летів точно під поперечину, але Бауманн у кидку зумів перевести гру на кутовий. «Хоффенхайм» відповів ударом Крамарича з меж штрафного — м’яч ледь не чиркнув об штангу воріт «Динамо».

Але зрештою «Хоффенхайм» все-таки домігся свого: на 22-й хвилині відбулася діагональна передача на Жандре в праву частину штрафного майданчика киян, той у дотик зіграв на вільного від опіки Гложека, який без проблем ударом метрів із 7-ми відправив м’яч у ворота «Динамо» — 1:0.

Повівши в рахунку, «Хоффенхайм» і не подумав зменшувати оберти, і гра, як і раніше, майже безперервно проходила на половині поля «Динамо». Німецька команда, як і раніше, діяла максимально швидко, агресивно і пресингувала ледь не біля штрафного майданчика киян. Лише наприкінці першого тайму динамівці зуміли, нарешті, вирівняти гру, провели серію атакувальних комбінацій, подали кілька кутових, але небезпеки воротам суперника так і не створили. У підсумку, на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь «Хоффенхайма».

З початком другого тайму «Динамо» зуміло взяти м’яч під свій контроль, але до гольових моментів це не призвело. А ось «Хоффенхайм» на 60-й хвилині зустрічі зумів подвоїти рахунок: зміщення атаки своєї команди з лівого флангу в центральну зону влучним ударом метрів із 20-ти завершив Гложек — 2:0.

Після цього голу гра перейшла під повний контроль «Хоффенхайма». А динамівці, що дивно, вже в цьому відрізку матчу виглядали виснаженими: десь вони не встигали, десь — грубо помилялися. І на 73-й хвилині німецька команда знову була близька до успіху — це Мерштедт пробивав практично з кута воротарського майданчика, і тільки реакція Бущана дозволила «Динамо» уникнути третього пропущеного м’яча.

У завершальному відрізку матчу «Динамо» неодноразово намагалося перевести гру на половину поля «Хоффенхайма», і періодично це підопічним Шовковського вдавалося, але окрім неточних ударів із середньої дистанції нічого до активу собі не записало. У результаті, рахунок на табло так більше і не змінився — 2:0, перемога «Хоффенхайма».

У наступному турі основного етапу Ліги Європи на «Динамо» чекає ще один виїзний матч — з італійською «Ромою». Цей поєдинок відбудеться 24 жовтня в Римі.